وضعیت جاده‌ها و اعمال طرح ممنوعیت سفر

کدخبر: 416945
اقتصاد نیوز : سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها و اعمال محدودیت های بین استانی اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد بین استانی در تعطیلات نیمه خرداد در حال حاضر تردد در جاده ها عادی و روان است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال ممنوعیت سفر بین تمام استان‌ها با رنگ‌بندی های مختلف قرمز، نارنجی و زرد کرونایی خبر داد.

سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها و اعمال محدودیت های بین استانی اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد بین استانی در تعطیلات نیمه خرداد در حال حاضر تردد در جاده ها عادی و روان است.

وی‌گفت:خروج پلاک های بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود پلاک های غیر بومی به این دسته از شهرها همچون گذشته ممنوع است.

جانشین پلیس راهور ناجا تصریح کرد: ممنوعیت سفر در این تعطیلات شامل ممنوعیت تردد بین استانی در تمام استان ها با رنگ بندی های مختلف قرمز، نارنجی و زرد شده و جریمه یک میلیون تومان برای تردد به شهرهای قرمز و پانصد هزار تومانی سفر به شهرهای نارنجی و زرد برای رانندگان متخلف توسط تیم های گشتی پلیس راه و دوربین های ثبت تخلف درج می شود.

سردار حسینی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص اعمال ممنوعیت تردد شبانه اعلام کرد: ممنوعیت تردد شبانه در تمام شهرها با رنگ بندی‌های مختلف از ساعت ۲۲ تا ۳صبح اعمال خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که تردد بین شهرستان های استان های تهران و البرز چگونه است خاطرنشان کرد: استان البرز و تهران یکی دیده شده و تردد بین استان و شهرستانهای تابعه همچون دماوند، لواسانات و ورامین و ... منعی ندارد.

تیتر یک
  • فدرال رزرو پیش‌بینی‌های خود را به‌روزرسانی کرد؛

    اقتصادنیوز: بانک فدرال انتظارات تورمی خود را افزایش داده و انتظار دارد که تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۲۳ افزایش یابد.…

از دست ندهید
بلیط هواپیما