بنت به نتانیاهو: پشت سرت زمین سوخته به جا نگذار!

کدخبر: 417393
اقتصاد نیوز : رهبر حزب "یمینا" رژیم صهیونیستی در سخنانی به نخست وزیر کنونی این رژیم توصیه کرد که از خود یک زمین سوخته به جای نگذارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نفتالی بنت، رهبر حزب "یمینا" و نخست‌وزیر احتمالی رژیم صهیونیستی در سخنانی خطاب به بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر کنونی این رژیم گفت: از نتانیاهو می‌خواهم دولت را آزاد کند تا به پیش برود؛ چراکه شهروندان اسرائیلی حق دارند یک دولت جدید انتخاب کنند.

بنابر گزارش روسیا الیوم، بنت همچنین افزود: دولت جدید خیلی از دولت فعلی راستگراتر است. برخی دولت وحدت نمی‌خواهند و درصدد ناکام گذاشتن آن هستند. انتقادهایی وجود دارد که باید اجازه بیان آن داده شود.

وی ادامه داد: همچنین یک کمپین خشونت آمیز وجود دارد که در آن، همه روش‌ها علیه برخی اعضای حزب یمینا و "تیکفا حداشا" (امیدنو) استفاده می‌شود تا علیه دولت وحدت رای دهند.

نفتالی بنت همچنین تاکید کرد که چرخش دولت طبیعی است و از نتانیاهو خواست که دست از تحریک حامیانش علیه احزاب راست حاضر در ائتلاف دولتی جدید بردارد.

وی ادامه داد: بنیامین نتانیاهو پیشتر با  منصور عباس، رهبر فهرست یکپارچه عرب ها برای تشکیل دولت وحدت به توافق رسیده بود و پیشنهاد نتانیاهو به منصور عباس نسبت به پیشنهاد برای ملحق شدن به دولت بنت و لاپید سخاوتمندانه تر بود.

نفتالی بنت در ادامه از وجود یک فضای مثبت میان اعضای ائتلاف دولتی جدید خبر داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما