رئیسی از رقیب جدی‌اش گفت/از ۵ دقیقه وقت اضافه ام استفاده نمی کنم

کدخبر: 417761
اقتصاد نیوز : رئیسی گفت: نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: رقیبم علاوه بر فساد و ناکارآمدی هم وضع موجود و بد اخلاقی‌های سیاسی خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، رئیسی گفت از ۵ دقیقه وقت اضافه اش برای پاسخگویی به اتهاماتی که به او زده شده بود استفاده نخواهد کرد.

سیدابراهیم رئیسی ششمین کاندیدایی بود که وارد سازمان صداوسیما بود.

وی گفت: من در سوالی که در مناظره اول مطرح شد گفتم رقیبم فساد و ناکارآمدی است و امروز  می گویم علاوه بر فساد و ناکارآمدی رقیب من بداخلاقی هم هست. مردم از مناظره انتظار دارند برنامه ارائه شود تا ببینند که وضع موجود تغییر می کند یا خیر.

وی گفت: اگر رای به من تعلق بگیرد من وعده این تغییر شرایط موجود را می دهم.  درجلسه قبل تهمت ها و افترایی به من زده شد من گفتم اگر اینطور مشکل مردم حل می شود به من تهمت بزنید. 

رئیسی گفت: قبل از این  هم  در همین سالن این وضعیت را شاهد بودیم اما آیا با متلک گویی مشکل حل شد ؟

این کاندیدا گفت: 5 دقیقه کمیته تبلیغات صدا و سیما به من  وقت داد تا از خود دفاع کنم اما من از این 5 دقیقه استفاد نمی کنم و به عهده مردم می گذارم که خوب پاسخ دادند و مردم از مناطق ترک نشین بسیار من را مورد لطف قرار دادند و من از آنها تشکر می کنم، من از این 5 دقیقه استفاده نمی کنم و خواسته من این است که این مناظرات در کسوت و شان کسی  باشد که می خواهد رئیس جمهور باشد.

تیتر یک
  • فدرال رزرو پیش‌بینی‌های خود را به‌روزرسانی کرد؛

    اقتصادنیوز: بانک فدرال انتظارات تورمی خود را افزایش داده و انتظار دارد که تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۲۳ افزایش یابد.…

از دست ندهید
بلیط هواپیما