مهرعلیزاده از حقوق کارگران، پرستاران و کولبران گفت

کدخبر: 417806
محسن مهرعلیزاده گفت: پرستاران در این دوران کرونا بسیار آسیب خوردند. همچنین در مورد آموزش فضای مجازی دیدیم که چه زحمتی به خانواده ها وارد شد و دیدیم که چقدر معلمان زحمت کشیدند. نظام آموزش و پرورش ما باید توسعه یابد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، محسن مهرعلیزاده از نامزدهای ریاست جمهوری درباره نقد سخنان نامزدها گفت:۷ میلیون نفر داریم که کار ثابتی ندارند. حداقل از این ۷ میلیون نفر، سه میلیون معیشتی ندارند و باید برای آنها صندوق پایداری ایجاد شود

محسن مهرعلیزاده از نامزدهای ریاست جمهوری درباره نقد سخنان نامزدها گفت: من در مورد راه حلی که اقای رئیسی در مورد کاهش فاصله طبقاتی گفتند باید بگویم ایشان صحبتهایی را مطرح کردند اما کافی نیست در حالی که مشکلات ما بسیار ملموس است در مورد حقوق کارگران چانه زنی می کنیم  هرساله به آنها افزایش حقوق میدهیم اما یک الی دو درصد عقب هستند. ما باید سه جانبه گی دولت کارفرما و کارگران را توجه کنیم.

در مورد رتبه بندی معلمان باید گفت همچنان دولت و مجلس در حال پاس کاری هستند و دولت هنوز تاخیر داشته است  و هم مجلس. همه معلمان باید از مزایای شغلی برخوردار شوند. 

در مورد کولبران باید گفت که باید در مورد آنها کاری صورت گیرد.

۷ میلیون نفر داریم که کار ثابتی ندارند. حداقل از این ۷ میلیون نفر، سه میلیون معیشتی ندارند و باید برای آنها صندوق پایداری ایجاد شود تا آنها به زندگی شان ادامه دهند. باید برای همه مردم بیمه تکمیلی رایگان تشکیل دهیم تا از بیمه رایگان بهره مند شوند  هر چند بیمه هستند اما برای کوچکترین بیماری باید تمام زندگی شان را بفروشند. 

پرستاران در این دوران کرونا بسیار آسیب خوردند. همچنین در مورد آموزش فضای مجازی دیدیم که چه زحمتی به خانواده ها وارد شد و دیدیم که چقدر معلمان زحمت کشیدند. نظام آموزش و پرورش ما باید توسعه یابد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما