فرار مرد از ترس زنش بر روی دکل برق خبرساز شد+ عکس

کدخبر: 419078
اقتصاد نیوز : دعواهای زیاد زن و شوهر بالاخره مرد را فراری داد، او که مدام فریاد میزد اگر همسرم از من جدا نشود خودم را خواهم کشت با وساطت پلیس دست از کار خطرناک خود برداشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا؛ دعوای زن و شوهری ؛ مسئله ای که برخی آن را نمک زندگی می خوانند در عین حال می‌تواند زندگی بعضی از زوجین را شور کند و این شوری وقتی زیاد شود ممکن است هرکدام از آنها دست به کاری بزنند گ، ماجرایی که با دیدن تصویرش احتمالا به اصل موضوع پی بردید با ما همراه شوید تا درباره ی این خبر جالب بیشتر بدانید.

" آجای کومار" مردی اهل اوتار پرادش هند برای پایان دادن به دعواهای همیشگی خود با همسرش تصمیم گرفت در اقدامی عجیب تصمیم خود برای پایان زندگی مشترکش را اعلام کند برای همین بعد از جروبحث شدید با همسرش وقتی از غرهای او به ستوه آمده بود از خانه خارج شده و از دکل مخابراتی نزدیک محل سکوتش بالا رفت. این بالا رفتن ابتدا آنقدر جدی به نظر نمیرسید اما زمانی که مردم ادامه دار بودن اقدامش را دیدند پلیس را خبر کردند.

حضور پلیس در محل تاثیر چندانی نداشت چراکه " آجای " تصمیمش را گرفته بود و مدام فریاد میزد تا زمانی که زنم پیش همه نگوید از زندگی من خواهد رفت پایین نخواهم آمد، از تهمت و شک های نابجایش خسته شده ام به او بگویید مرا ترک کند. این جملاتی که بود که مرتب تکرار میشد و هر بار " آجای " را برای پایین نیامدن از دکل مخابراتی مصمم تر. اهالی محل و پلیس سعی در منصرف کردن مرد ادامه پیدا کرد اما تاثیری نداشت.

در نهایت بعد از مدتی کش و قوس پلیس به مرد اطمینان داد که مشکل او و همسرش را حل خواهد کرد و او را به خواسته اش خواهد رساند، " آجای " هم که مدام فریاد میزد اگر او از زندگی من بیرون نرود خودم را خواهم کشت بالاخره وقتی مطمئن شد راهی برای پایان زندگی مشترک خود با همسر شکاکش پیدا کرده پذیرفت تا از دکل پایین آمده و به اداره ی پلیس برود.

0AtUaUTdcU53

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما