کنایه محسن هاشمی رفسنجانی به رد صلاحیت ها

کدخبر: 419382
اقتصادنیوز :‌طرح «الزام شهرداری به ارایه برنامه عملیاتی احداث پارکینگ عمومی در شهر تهران و پارکینک‌های زیر سطحی با رویکرد مشارکتی» با ۱۱ رای تصویب شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان بررسی طرح «الزام شهرداری به ارایه برنامه عملیاتی احداث پارکینگ عمومی در شهر تهران و پارکینک‌های زیر سطحی با رویکرد مشارکتی»، محمد علیخانی عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران خواستار یک اصلاحیه در این طرح شد.

وی گفت: بعد از جمله «مطابق با سند جامع سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری تهران» جمله «ضوابط مربوط احداث پارکینگ محله ای» قید شود، زیرا ما ضابطه گذاری کردیم لذا این ضوابط باید اضافه شود تا در چهارچوب مصوب شده، صورت گیرد.

هاشمی هم خطاب به اعضای شورا گفت: فقط می‌توانید رای موافق دهید.

گفتنی است که شهربانو امانی مخالف این طرح بود که هاشمی خطاب به او گفت: شما وقتی دندانپزشکی هستید چطور رای می‌دهید؟ چون زیر دستگاه هستید رای شما قبول نیست. البته شوخی می‌کنم.

امانی هم تاکید کرد: بنده با آگاهی کامل، مخالف هستم.

هاشمی بیان کرد: خانم امانی اصولی دارند و اصول گرا شدند به همین دلیل مخالفت کردند، ما هم با نظر او موافق هستیم، اما مثل قضیه رد صلاحیت‌ها مصلحت اندیشی می‌کنیم.در نهایت کلیات این طرح با ۱۱ رای موافق تصویب شد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما