آسمانی آفتابی در اغلب شهرها

کدخبر: 420394
اقتصاد نیوز:‌مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر در استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر، همدان، زنجان، آذربایجان شرقی، مرکزی، اصفهان، قم و یزد وقوع گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، صادقی ضیائیان با بیان اینکه در 5 روز آینده آسمانی صاف و آفتابی در اغلب نقاط کشور خواهیم داشت، اظهار داشت: امروز و فردا در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده داریم و در این مدت خصوصا در ساعات بعدازظهر در استان‌های خوزستان، بوشهر و ایلام باد و گرد و خاک و در استان‌های آذربایجان شرقی، همدان، زنجان، مرکزی، قم، یزد، اصفهان و جنوب سمنان افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا سه‌شنبه یک تیر در شرق کشور در استان‌های خراسان‌جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و شرق کرمان خصوصا زابل وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی ساعات سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

ضیائیان اظهار کرد:‌در دو روز آینده به دلیل شکل‌گیری جریانات مرطوب جنوبی روی دریای عمان در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات کرمان و شمال هرمزگان تشکیل ابرهای همرفتی همراه با رعد و برق موقت پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز دریای خزر مواج است، گفت: در سه روز آینده شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت بیان کرد: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 36 و 25 درجه خواهد بود.

وی اضافه کرد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 47درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 10 درجه بالای صفر و همدان با کمینه دمای 12 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام؛

    اقتصادنیوز: در پایان معاملات روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ارزش معاملات سهام کاهش یافت و معاملات اوراق بدهی رشد ۱۱۵ درصدی داشت.

از دست ندهید
بلیط هواپیما