عکسی از گوهر خیراندیش روی فرش قرمز جشنواره کن

کدخبر: 425627
گوهر خیر اندیش تصاویری از حضور خود روی فرش قرمز جشنواره کن منتشر کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، گوهر خیراندیش بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که گاهی هم جنجال ساز می شود تصویری از حضور در جشنواره کن منتشر کرده است .

گفتنی است پیش تر این بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه شخصی خود از راه یافتن فیلم «فصل قاصدک» به بخش بین الملل جشنواره «کن» خبر داده بود. گوهر خیراندیش با انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرام خود آورده است:
گوهر خیراندیش در جشنواره کن

فیلم «فصل قاصدک» به نویسندگی و کارگردانی مریم پیربند که قبل از کرونا در آمریکا بازی کرده‌ام، خوشبختانه به بخش بین الملل جشنواره «کن» راه پیدا کرد.

این متن را مدیر روابط عمومی فیلم برایم فرستاده است.

«فصل قاصدک»

با حضور بازیگران و عواملی از کشورهای ایران، ایتالیا، یونان، مصر، اکراین و آمریکا سال گذشته ساخته شد و اولین حضور خود را در بخش Marché du film این رویداد هنری را تجربه می‌کند.

«فصل قاصدک» داستان خانواده مهاجر ایرانی است که با فرار دخترشان از مراسم عروسی با مشکلات متعددی روبرو می‌شوند. از نکات قابل توجه این فیلم حضور رودی یانگ بلاد -_بازیگر فیلم آپوکالیپتو اثر مل گیبسون_ مقابل گوهر خیراندیش و سعید بدریا ستاره سینمای مصر است.

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم کن در فرانسه، از ۶ تا ١۵ ماه جولای سال جاری برگزار می‌شود و عوامل و بازیگران «فصل قاصدک» در آن حضور خواهند داشت.

تیتر یک
  • نرخ سود بین بانکی رکورد یک ساله را شکست

    اقتصادنیوز: در بازارهای مالی هفته اول اذر ۱۴۰۰ دو رکورد مهم به ثبت رسید. در این هفته نرخ سود بسط نقدینگی در بازار باز…

از دست ندهید
بلیط هواپیما