زن جوانی که 14 پسر به دنیا آورد

کدخبر: 426225
اقتصاد نیوز : رسیدن تعداد پسران زن و شوهر جوان به عدد 14 دلیلی بود تا نامشان وارد تیتر خبرها شود، این زوج با تمام مشکلاتی که دارند از داشتن خانواده ای پرجمعیت خوشحالند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، این روزها که میل به فرزندآوری در میان زوج های جوان در سرتاسر دنیا به شدت کاهش داشته، هستند افرادی که برخلاف تمامی مسائل جامعه و مشکلات موجود به فکر داشتن خانواده ای شلوغ و پرجمعیت هستند، مثل زوجی که در این بخش از گوناگون نمناک با آنها آشنا خواهید شد و خبر تولد چهاردهمین پسرشان آنها را مشهور کرده است.

این زوج نقطه ی مقابل زوجی هستند که 14 دختر دارند و همچنان در انتظار تولد فرزند پسر قصد بارداری دارند. برای آشنایی با این زوج می توانید به مطلب " زوجی با داشتن 14 دختر در انتظار پسر دار شدن "  سری بزنید.

زوجی جوان با 14 پسر

" جی " و " کاتری " زوج جوانی هستند که فرزند جدیدشان آنها را صاحب 14 پسر کرد. این زن و شوهر که این روزها تصاویرشان در فضای مجازی دست بدست می شود با داشتن 14 فرزند پسر، یکی از شلوغ ترین خانواده ها را در شهر محل زندگی شان دارند. فرزند اول آنها یک پسر 20 ساله است و فرزند چهاردهم شان نیز یک نوزاد چند روزه است که چهارشنبه ی پیش متولد شد.

" کاتری" مادر این خانواده ی 15 مرده میگوید:من به داشتن خانواده ی پرجمعیت علاقه ی بسیاری داشتم و حالا به این علاقه ی بزرگ خود رسیده ام و دیگر قصد بارداری ندارم. درست است که داشتن این تعداد فرزند، کار و مسئولیت مرا سخت تر می کند و گاهی مشکلات مالی برای من و همسرم پیش می آید اما با تمام این وجود با نهایت علاقه فرزندانمان را رشد می دهیم و از اینکه 14 پسر داریم هرگز پشیمان و ناراحت نیستیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما