حضور دریادار خانزادی در رژه دریایی ارتش روسیه

کدخبر: 427900
اقتصاد نیوز : امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش روز شنبه جهت شرکت در مراسم بزرگداشت روز نیروی دریایی ارتش روسیه، به دعوت وزیر دفاع این کشور عازم سنت پترزبورگ خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده نیروی دریایی ارتش به دعوت وزیر دفاع روسیه در مراسم رژه دریایی به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش این کشور در سنت پترزبورگ شرکت خواهد کرد.

 امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش روز شنبه جهت شرکت در مراسم بزرگداشت روز نیروی دریایی ارتش روسیه، به دعوت وزیر دفاع این کشور عازم سنت پترزبورگ خواهد شد.

چنانچه برنامه های پیش بینی شده روسیه با برنامه های ناوگروه اعزامی جمهوری اسلامی ایران  تطبیق داشته باشد، ناوشکن تمام ایرانی سهند در رژه روز دریایی ارتش روسیه که به مناسبت سیصد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس ناوگان نظامی این کشور قرار است روز یک شنبه سوم مرداد ماه در «نوا ریور» در سنت پترزبورگ برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

ناوبندر مکران که در قالب ناوگروه هفتاد و پنجم، ناوشکن سهند را در این مسیر طولانی  پشتیبانی و همراهی کرده است به دلیل محدودیت های محل رژه دریایی از جمله عمق کم و بزرگی این یگان شناور، در ابتدای کانال ولگا توقف خواهد داشت و در همان محل به مراسم خواهد پیوست.

تیتر یک
  • احکام سیف، عراقچی، آقاخانی و خدایی صادر شد

    اقتصادنیوز: حکم دادگاه برای رئیس کل پیشین بانک مرکزی و معاون ارزی او در حالی صادر شده که سرنوشت یکی از متهمان اصلی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما