سوء‌استفاده جریان ضد انقلاب از یک قهرمان کشتی

کدخبر: 431265
اقتصاد نیوز : رسانه‌های ضد انقلاب پس از کسب این پیروزی اقدام به بازنشر پست حذف شده این قهرمان کشورمان در کنار فرد محکوم به قصاصی کردند که سال گذشته کارمند آبفای فارس را به قتل رساند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس،‌ بعد از طلایی شدن ملی پوش کشتی‌ کشورمان در المپیک توکیو، رسانه‌های معاند و جریان ضدانقلاب حالا بر این موضوع موج‌سواری می‌کنند.

 محمدرضا گرایی روز گذشته با شکست حریف اوکراینی خود در مسابقات کشتی فرنگی المپیک توکیو ۲۰۲۰ در وزن ۶۷ کیلوگرم موفق به دریافت مدال طلا شد و از همان لحظات جریان‌های ضد انقلاب و رسانه‌های معاند تلاش خود را برای تخریب این قهرمان ملی و بین‌المللی آغاز کردند. 

بدون شک همه می‌دانیم که جریان ضد انقلاب همواره به دنبال فرصت برای ضربه زدن به نظام است و حالا یک قهرمان ملی و بین المللی را بازیچه دست خود قرار داده است. 

رسانه‌های ضد انقلاب پس از کسب این پیروزی اقدام به بازنشر پست حذف شده این قهرمان کشورمان در کنار فرد محکوم به قصاصی کردند که سال گذشته کارمند آبفای فارس را به قتل رساند. 

در حالی که گرایی در مصاحبه‌ای با خبرگزاری میزان اعلام کرده بود که آن زمان شناختی از آن شخص نداشته و از اصل ماجرا بی اطلاع بوده است و اگر مطلع بوده که وی قتل کرده و محکوم به قصاص است از او حمایت نمی‌کرد. 

وی افزوده است: من یک ورزشکار هستم و می‌خواهم برای کشورم افتخار کسب کنم اما رسانه‌های معاند قصد دارند با سوء‌استفاده موضوع را به گونه دیگری جلوه دهند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما