قتل فجیع پدر بخاطر پوشیدن شلوار جین

کدخبر: 432429
​بررسی دوربین های مداربسته پرده از نقشه ای شوم و ننگین برداشت، نقشه ای که پدر خانواده را به خاطر مسئله ای غیرقابل باور به کام مرگی دردناک کشاند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، شلوار جین پوشیدن زن و دختران جان مرد خانه را گرفت.

اختلاف نظر میان اعضای خانواده در تمام خانه ها وجود دارد اما مهارت حل و مدیریت این اختلاف نظر است که در تمام خانه ها وجود ندارد و همین مسئله موجب بروز حوادثی گاه تلخ و ناراحت کننده مثل موردی که در این بخش از نمناک خواهید خواند می شود.

کشف جسد مرد روستایی ماجرا را لو داد

بدن بی جان "مهاربان علی" در یک کانال فاضلاب در 250 متری خانه این خانواده در روز یکشنبه یافت شد و از آن زمان پلیس به دنبال علت قضیه بود و چیزی طول نکشید تا متوجه شد که خانواده این مرد در قتل او دست داشته اند. همه چیز در دوربین های مداربسته موجود در این مکان ثبت شده بودند و رفت و آمد این خانوم و فرزندانش نیز به طور کامل موجود بود.

یکی از علل اصلی که باعث شده بود خانواده، مظنون اصلی پرونده باشد، این بود که جنازه در 250 متری خانه آن ها افتاده بود به همین دلیل پلیس شروع به بازجویی از همه اعضای خانواده کرد و جزئیاتی را از آن ها خواستار شد و همچنین به چک کردن دوربین های خیابان محل زندگی آنها پرداخت.

درگیری مادر و دختر با پدر خانواده سر شلوار جین

دوربین ها نشان می داد که فردی مشکوک ساعت 10 و 45 دقیقه به منزل آن ها آمده است. این فرد مشکوک در واقع همان فردی بود که اجیر شده بود تا مرد را به قتل برساند و به همراه دوستش در این قتل دست داشته است.

این دو مرد غریبه پس از ورود به منزل مقتول او را به قتل رساندند و پس از پایان اجرای نقشه ی شوم، چهار دختر به همراه همسر مقتول کمک کردند تا جنازه را با موتور سیکلت به نزدیکترین کانال فاضلاب ببرند. این حدسیاتی بود که پلیس با بررسی دوربین های مداربسته به آن رسیده بود و با طرح این حدسیات متهمان را وادار به اعتراف کردند.

همسر و چهار دختر این مرد هم راه دیگری جز اعتراف نداشتند و ماجرا را تعریف کردند. موضوع از این قرار بود که این خانم هندی همراه با چهار دخترش ؛ دو نفر را را اجیر کردند تا مرد خانواده را به قتل برسانند، فقط به این علت که او اجازه نمی داد آن ها شلوار جین بپوشند.

آنها برای انجام این کار حدود 1450 یورو به این دو نفر دادند که نیمی از آن را قبل از برنامه و نیمی از آن را بعد از انجام قتل پرداخت کردند. همسر این مرد 52 ساله بود و دخترانش به ترتیب 26 سال، 22 سال، 19 سال و 18 سال سن داشتند که همه آن ها همراه با دو مرد قاتل دستگیر شدند.

آنها می خواستند که با رفتن و کشتن پدر خانواده آزادی بیشتری را تجربه کنند اما خیلی زود پشیمان شدند چراکه به گفته ی خودشان در نبود مرد خانه ترس و وحشت های دیگری به جانشان افتاده که ارزش رسیدن به آزادی آنهم در حد پوشیدن شلوار جین را به هیچ وجه نداشت.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما