گوینده خبر تلویزیون، تهدید به مرگ شد!

کدخبر: 432845
اقتصاد نیوز : کارتل مواد مخدر در مکزیک یک گوینده خبر این کشور را به علت انعکاس ناعادلانه خبر و جانبداری از باندهای رقیب به مرگ تهدید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک کارتل معروف مواد مخدر مکزیک گوینده خبر این کشور را به علت آنچه از سوی آن‌ها پوشش غیرمنصفانه خبر توصیف شده به مرگ تهدید کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی مکزیک، کارتل مواد مخدر جالیسکو نیو جنریشن، گوینده خبر «آزوسنا یورستی» را به علت پوشش ناعادلانه اخبار و جانبداری از باند‌های رقیب به مرگ تهدید کرده است.

در ویدئویی که شش نفر از اعضای این کارتل مواد مخدر را نشان می‌دهد آن‌ها در حالی که ماسک بر چهره دارند در اطراف یک نفر و به دور یک میز دیده می‌شوند. در این ویدئو یکی از این افراد بیانیه منتسب به «روبن اِل منچو ازِگوئرا»، رئیس این باند را می‌خواند. در این ویدئو او به یورستی و شبکه خبری اش هشدار می‌دهد اگر به پوشش ناعادلانه خود درباره این باند جنایتکار ادامه دهند او کشته خواهد شد.

گفتنی است؛ در حالی این گوینده خبر یکی از شبکه‌های تلویزیونی مکزیک مورد تهدید این باند قرار می‌گیرد که این کارتل مواد مخدر در ۲۳ ایالت از ۳۲ ایالت مکزیک نفوذ دارد. رئیس این کارتل مواد مخدر در نظر دارد تا فعالیت خود را در ۱۱ مرز مکزیک با آمریکا از جمله هاوایی و پورتوریکو تحت حاکمیت آمریکا گسترش دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما