خوش بینی مردم به وضعیت کشور در سال آینده

کدخبر: 433362
اقتصادنیوز :‌براساس نتایج یک نظر سنجی از سوی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) بیش از 41 درصد مردم گمان می کنند وضعیت کشور سال آینده بهتر می شود .

به گزارش اقتصادنیوز ، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در یک نطر سنجی از مردم این سوال را مطرح کرده است که  فکر می کنید در سال آینده وضعیت کشور نسبت به الان چه تغییری خواهد کرد؟

 ۴۱.۳ درصد از پاسخگویان گفته‌اند در سال آینده وضعیت کشور نسبت به الان بهتر می‌شود. در مقابل ۲۸.۸ درصد معتقد بودند وضعیت کشور در سال آینده نسبت به الان بدتر می‌شود. ۱۴.۸ درصد بیان کرده‌اند وضعیت سال آینده کشور نسبت به الان تغییر نمی‌کند. ۱۴.۳ درصد از پاسخگویان پیش بینی از وضعیت آینده کشور نداشته‌اند و گزینه «نمی‌دانم» انتخاب کرده‌اند.  ۰.۹ درصد از پاسخگویان به این سوال پاسخ نداده‌اند. 

photo_2021-08-14_17-49-32

 نظرسنجی‌ مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در روزهای ۱۷ تا ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ در مقیاس ملی انجام شده است. اطلاعات این نظرسنجی با رعایت اصول علمی و با در نظر گرفتن جمعیت ۱۸ سال به بالای کل کشور (اعم از مناطق شهری و روستایی) با تعداد نمونه ۱۵۷۰ نفر به شیوه مصاحبه تلفنی گردآوری شده است.  

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما