توضیحات شهرداری مشهد پیرامون انتشار یک کلیپ در فضای مجازی

کدخبر: 434228
اقتصادنیوز: به دنبال بازنشر ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی با موضوع برخورد عوامل شهرداری مشهد با شهروندی که در حال جمع‌آوری زباله بود، اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد پیرامون این مسئله توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در پی بازنشر ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی با موضوع  برخورد عوامل شهرداری مشهد با شهروندی که در حال جمع‌آوری زباله بود، اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در اطلاعیه نسبت به ماجرای این کلیپ توضیحاتی ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت سید الشهداء علیه‌السلام و آرزوی شفای عاجل برای تمامی بیماران و رفع بلا از تمامی مردم عزیز کشورمان، پیرامون بازنشر ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی با موضوع برخورد عوامل شهرداری مشهد با شهروندی که در حال جمع‌آوری زباله بوده، مواردی جهت استحضار مردم عزیز اعلام می‌شود.

۱. پیش از هر توضیحی در ابتدا باید گفت که وضعیت دشوار اقتصادی باعث شده تا افراد شریف برای امرارمعاش با گرفتاری‌های فراوانی روبه‌رو باشند و این امر دشواری‌هایی را نیز برای کارکنان و پیمانکاران شهرداری در اداره شهر به همراه داشته است.

۲. به‌تمامی کارکنان و عوامل شهرداری مشهد در حوزه‌های مختلف صراحتاً تکلیف شده که در اجرای وظایف خود و ارائه خدمات به شهروندان عزیز ضمن تأکید بر رعایت کامل قانون و حقوق افرادی که در چهارچوب قانون عمل می‌کنند باید نهایت احترام به افراد صورت گیرد.

۳. همان‌گونه که مستحضرید در چند سال اخیر افراد بیشتری نسبت جمع‌آوری زباله و مواد قابل بازیافت اقدام می‌کنند و این موضوع با آسیب‌های جدی اجتماعی در سطح شهر همراه بوده است. لذا شهرداری مشهد سعی بر ساماندهی این امر کرده تا افراد شریفی که از این راه ارتزاق می‌کنند به کار خود ادامه داد تا از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری کند.

۴.همان‌گونه که واضح است، در این ویدئو عوامل شهرداری توهین یا تعرضی به شهروند عزیز نداشته و فقط نسبت به انجام‌وظیفه خود در ساماندهی موضوع، اقدام کرده‌اند.

در پایان حفظ کرامت و حرمت یکایک شهروندان را کماکان به همکاران خود توصیه می‌کنیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما