سرنوشت برجام و اف‌ای‌تی‌اف چه خواهد شد؟

کدخبر: 436277
اقتصاد نیوز : دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق گفت: ایشون صراحتا اعلام کرده است که هیچ اعتقادی به اف ای تی اف ندارد و اما اگر آقای لاریجانی روی کار بیاید به نظر بنده مساله اف ای تی اف تفاوت خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق معتقد است: دولت سیزدهم برجام آقای روحانی را پیگیری نخواهد کرد و اگر بخواهد به توافق برسد، سعی می کند در چارچوب‌های دیگری به توافق برسد.

سید حمید حسینی در کلاب‌هاوس خبرآنلاین با موضوع "مخبر، رضایی دو فرمانده در یک میدان" در این خصوص که مجمع تشخیص راجع به برجام و اف ای تی اف چه تصمیمی خواهد گرفت؟ افزود: به نظر بنده این امر بستگی به این دارد که با خارج شدن آقای محسن رضایی از مجمع چه کسی جایگزین او خواهد شد و آیا آقای لاریجانی و یا آقای جلیلی جایگزین وی خواهند شد.

وی افزود: از آنجا که دبیر خیلی نقش پررنگی در تصمیم‌گیری دارد، شرایط فرق خواهد کرد و اگر آقای جلیلی روی کار بیاید شرایط بدتر خواهد شد و هیچ مساله ای حل نخواهد شد.

سرانجام برجام و اف‌ای‌تی‌اف چه خواهد شد؟

دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق متذکر شد: ایشون صراحتا اعلام کرده است که هیچ اعتقادی به اف ای تی اف ندارد و اما اگر آقای لاریجانی روی کار بیاید به نظر بنده مساله اف ای تی اف تفاوت خواهد کرد.

حسینی خاطرنشان کرد: این دولت برجام آقای روحانی را پیگیری نخواهد کرد و اگر بخواهد به توافق برسد، سعی می کند در چارچوب‌های دیگری به توافق برسد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما