راز جنایت هولناک در خیابان شکری بوشهر برملا شد

کدخبر: 437443
اقتصاد نیوز : متهمی که زن و مرد میانسالی را دو شب پیش در خیابان «شکری» شهر بوشهر به قتل رسانده بود لب به اعتراف باز کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از رکنا، سردار حیدر سوسنی در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: نیمه شب ۸ شهریور سال جاری وقوع دو فقره قتل در محله «شکری» شهر بوشهر به  پلیس اعلام شد. 

وی ادامه داد: وقتی نزدیک‌ترین واحد گشت «کلانتری ۱۱» خود را به محل حادثه رساند، مشخص شد مرد میانسالی به همراه همسرش بر روی زمین افتاده و فوت کرده‌اند.

جنایت هولناک در خیابان شکری بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه  کرد: با حضور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی پرونده در اختیار واحدهایی تخصصی این پلیس قرار گرفت و با اقدامات فنی، پلیسی و تحقیقات میدانی، سرنخ‌هایی از این حادثه در کشف شد.

سوسنی تصریح کرد: کاراگان اداره جنایی یکی از اعضای خانواده مقتول را به‌عنوان مظنون تحت نظر گرفتند.

به گفته سردار سوسنی متهم دستگیر شده ابتدا از وقوع حادثه اظهار بی اطلاعی می‌کرد، ولی با مستندات و ادله‌های کارآگاهان لب به اعتراف گشود و عنوان کرد: مقتول ناپدری وی بود، به دلیل اختلاف خانوادگی با همدستی دو نفر از دوستان و آشنایانش اقدام به قتل کرده‌اند.

وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه متهم دیگر وی را دستگیر و در بازرسی از اتاق وی ۲ قبضه چاقو و یک قبضه شمشیر کشف کردند.

تیتر یک
  • بررسی تغییرات پایه پولی در دولت های یازدهم و دوازدهم

    اقتصادنیوز: بررسی ها نشان می دهد پایه پولی در دوره ریاست جمهموری حسن روحانی بیش از ۵ برابر شده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما