زن مُرده، پس از ۲۲ سال زنده شد

کدخبر: ۴۳۹۳۱۷
یک زن سالخورده بنگلادشی که تصور می‌شد ۲۲ سال پیش مرده باشد با بازگشت به خانه اش تمام بستگانش را شگفت زده کرد.
زن مُرده، پس از ۲۲ سال زنده شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زنی که ۲۲ سال از مرگش می‌گذشت با بازگشت دوباره به خانه اش تمام خانواده و اقوامش را در شوک فرو برد.

یک زن سالخورده بنگلادشی که تصور می‌شد ۲۲ سال پیش مرده باشد با بازگشت به خانه اش تمام بستگانش را شگفت زده کرد. خاتون ۸۸ ساله چند روز پیش با یک پرواز اختصاصی از نپال به کشورش بنگلادش بازگشت. بنا به گفته «آدیلور رحمان آدیل»، نوه پسری این پیرزن، مادربزرگش در دسامبر سال ۱۹۹۸ مفقود شده بود. خانواده وی پس از جستجو‌های زیاد سرانجام مرگ او را پذیرفتند. او در مدارک هویتی نیز یک فرد متوفی محسوب می‌شد.

خاتون از بیماری روانی رنج می‌برد. او با سه پسر و یک دخترش زندگی می‌کرد و چند ماه قبل از مفقود شدن ، به همراه پسرش به داکا نقل مکان و سپس به عربستان رفت. پس از چند ماه خانواده خاتون متوجه مفقود شدن وی شدند. جستجو‌های طولانی مدت برای یافتن وی انجام شد، اما بی نتیجه ماند. سرانجام خانواده خاتون در حالی که تصور می‌کردند وی مرده باشد گواهی فوت او و سایر مدارک را تهیه کردند.

اما با این حال این خانواده هنگامی که در ماه می‌ تماسی از سرویس اطلاعات امنیتی ملی، مبنی بر زنده بودن این زن و حضورش در نپال را دریافت کردند شوکه شدند. خانواده خاتون با کمک عکسی که در اختیار آن‌ها گذاشته شد توانستند او را شناسایی کنند. با تماس تصویری که بین خاتون و خانواده اش برقرار شد مشخص شد که او ۲۲ سال پیش، پس از مفقود شدن از نپال سر درآورده است. سرانجام انتظارات به پایان رسید و بعدازظهر روز دوشنبه خاتون به آغوش خانواده اش بازگشت.

مفقود شدن

 

تیتر یک
  • تخریب سد اوکراین چه اثری در میدان نبرد دارد؟

    اقتصادنیوز: در انفجاری که در روز سه شنبه اتفاق افتاد، سد بزرگی در جنوب اوکراین به‌شدت آسیب دید و بحران انسانی و موج…

کارگزاری مفید