زنی که پس از 27 سال امتحان دادن بالاخره گواهینامه گرفت

کدخبر: 445941
به تازگی در شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی بر اینکه یک زن ایرلندی که نامش فاش نشده پس از سه دهه بلاخره توانست مجوز رانندگی پایه سه خود را برای اولین بار کسب کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروزه عوامل مختلفی همچون اضطراب، ترس و دستپاچگی باعث می‌شود در امتحان شهری رانندگی مردود شویم و نتوانیم بار اول قبول شویم. در همین راستا به تازگی خبری مبنی بر اینکه یک جوان ایرلندی که حدود سی سال است امتحان رانندگی می‌دهد اما قبول نمی‌شود در شبکه‌های اجتماعی منتشر و دست به دست می‌شود.

گواهینامه عجیب

به تازگی در شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی بر اینکه یک زن ایرلندی که نامش فاش نشده پس از سه دهه بلاخره توانست مجوز رانندگی پایه سه خود را برای اولین بار  کسب کند. به گفته "مربیان این زن ، او برای همه مردم نمونه بارز یک انسان پرتلاش امیدوار و بدون خستگی است". این زن حدود 27 سال از سن خود را به آزمون رانندگی شهری می‌پرداخت اما هربار به دلایلی نا معلوم نمی‌توانست نمره قبولی را بدست بیاورد و گواهینامه بگیرد. بالاخره در بیست و هفتمین سالگرد آزمون دادن توانست پیروز شده و گواهینامه را بدست بیاورد. این زن وقتی خبر قبولیش را شنید از شدت ذوق اشک شوق ریخت.

تیتر یک
  • «شکست مأموریت مورا»؛ نگرانی فزاینده غرب از تطویل تعلیق مذاکرات

    اقتصادنیوز: پلتیکو مدعی است «تلاش اروپا و آمریکا برای اقناع ایران به ازسرگیری فوری مذاکرات هسته‌ای» ناکام مانده است و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما