خبر آناتولی از آغاز دور جدید مذاکرات هسته‌ای وین تا پایان ماه جاری میلادی

کدخبر: 446100
اقتصاد نیوز : یک منبع آگاه اعلام کرد که با نزدیک شدن به پایان فرآیند بازبینی مذاکرات، نقشه راه مذاکرات در تیم فعلی مذاکرات هسته‌ای ایران به نسبت تیم پیشین، تفاوت زیادی خواهد داشت.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خبرگزاری آناتولی به نقل از یک منبع آگاه از آغاز دور جدید مذاکرات هسته‌ای میان ایران و طرف‌های باقیمانده در برجام در شهر وین تا پیش از پایان ماه جاری میلادی خبر داد.

بر اساس این گزارش، منبع آگاه مذکور اعلام کرد که با نزدیک شدن به پایان فرآیند بازبینی مذاکرات، نقشه راه مذاکرات در تیم فعلی مذاکرات هسته‌ای ایران به نسبت تیم پیشین، تفاوت زیادی خواهد داشت.

لازم به ذکر است، وزیر خارجه کشورمان روز گذشته در جریان نشست خبری خود که در بیروت برگزار شد، درباره مذاکرات وین اظهار داشت: ما به مذاکرات وین باز می‌گردیم. در دولت جدید به جمع بندی نهایی در این زمینه نزدیک می‌شویم. برای دولت جدید ایران که یک دولت عملگرا و نتیجه گرا است، بسیار مهم است که در مذاکرات منافع و حقوق ملت ایران به طور کامل تأمین شود.

امیرعبدالهیان ادامه داد: ما وقت خودمان را در مذاکرات تلف نخواهیم کرد. برای ما مهم است که نشانه‌هایی از طرف مقابل از جمله آمریکا دریافت کنیم که نشان دهنده نیت جدی آمریکایی‌ها برای بازگشت کامل به تعهداتشان باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما