وام ازدواج 120 میلیون تومان شد +جزئیات شرط سنی و زمان ازدواج

کدخبر: 448112
انسیه خزعلی گفت: هدیه دادن به جوانان بسیار خوب است اما در حال حاضر بودجه دولت این اجازه را نمی‌دهد. این وام دادنها باعث می‌شود جوانان به دنبال کار بروند و بدانند باید این تسهیلات را بازگردانند و از سوی دیگر اگر وام‌ها سود زیادی نداشته باشند، می‌توانند باعث حرکت جوانان شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی، اظهار کرد: مطابق با صحبت‌هایی که با مدنی (معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور) داشتیم؛ مقرر شد به زوجینی که هر دو متولد دهه شصت و روستایی یا عشایری باشند و از آغاز هفته روستا و عشایر امسال (از ۱۵ مهر ۱۴۰۰) تا پایان سال ۱۴۰۰ ازدواج کنند؛ علاوه بر وام ازدواج ۷۰ میلیون تومانی، جمعا ۱۰۰ میلیون تومان ( هر کدام ۵۰ میلیون تومان) وام تعلق گیرد. البته به دنبال این هستیم مبلغ این وام را افزایش دهیم.

موبایل گران شد/ جدول آخرین نرخ ها در بازار

قیمت انواع پراید امروز 26 مهر

قیمت موبایل سامسونگ امروز 26 مهر


در اکوایران ببینید؛ سیگنال تورمی به بازدهی بازارها


 

خزعلی با بیان اینکه منابع مالی وام یاد شده توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تامین می‌شود، درباره بانک های عامل پرداخت این وام و جزئیات بازپرداخت و سود آن گفت که جزئیات مربوطه به زودی منتشر می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست دولت به جای ارائه وام به جوانان، تسهیلاتی در قالب هدیه به آنها ارائه دهد تا از بدهکاری آنها به بانک‌ها جلوگیری شود؟ تصریح کرد: هدیه دادن به جوانان بسیار خوب است اما در حال حاضر بودجه دولت این اجازه را نمی‌دهد. این وام دادنها باعث می‌شود جوانان به دنبال کار بروند و بدانند باید این تسهیلات را بازگردانند و از سوی دیگر اگر وام‌ها سود زیادی نداشته باشند، می‌توانند باعث حرکت جوانان شوند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار طلا و ارز پایتخت

    اقتصادنیوز: تعداد اندکی از کسانی که بیشترین سرمایه را در بازار بیت کوین دارند، هویت خود را افشا کرده‌اند، برادران…

از دست ندهید
بلیط هواپیما