آخرین درخواست آرمان عبدالعالی از پدر و مادر غزاله: به جوانی‌ام رحم کنید

کدخبر: 448330
آرمان عبدالعالی کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به اتهام قتل دختر مورد علاقه اش غزاله به پای چوبه دار خواهد رفت . او اما در آخرین ساعات پیش از رفتن به قرنطینه در گفتگو با پدرش از خانواده غزاله درخواست عفو و بخشش کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین ، آرمان که از ۸ سال قبل به اتهام قتل غزاله در زندان به سر می برد، دوشنبه برای اجرای حکم قصاص از بند زندان به بخش قرنطینه منتقل شد. او اما پیش از رفتن به قرنطینه در گفتگو با پدرش از خانواده غزاله درخواست عفو و بخشش کرد.

پدر آرمان در این باره به همشهری گفت که آرمان بازهم از کاری که کرده ابزار پشیمانی کرد و گفت حق پدر و مادر غزاله است که درباره او هر تصمیمی بگیرند اما از آنها می خواهد که بخاطر جوانی اش به او رحم کنند و او را ببخشند. 

وی ادامه داد: پسرم هنگام وقوع حادثه کمتر از ۱۸ سال داشت. جوان و خام بود. او علاقه زیادی به غزاله داشت و نمی دانم چطور شد که این حادثه رقم خورد. با این اتفاق زندگی هر دو خانواده تباه شد. خانواده شکور دختر دلبندشان را از دست دادند و آرمان هم از ۱۸ سالگی به زندان افتاد و در این ۸ سال مدام با کابوس چوبه دار و قصاص زندگی کرد. هرچند پسرم دست به اشتباه بزرگی زده که قابل جبران نیست اما در این سالها زجر زیادی کشیده و تنبیه سختی شده است. به همین دلیل از خانواده محترم شکور خواهش می کنم پسرم را ببخشند. آنها با این کار تا آخر عمر ما را مدیون خودشان می کنند. کمتر از ۲۴ ساعت دیگر قرار است پسرم پای چوبه دار برود وچشم امیدمان به لطف خدا و بخشش از طرف پدر و مادر غزاله است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما