زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تمدید شد

کدخبر: 454191
زمان ثبت نام برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی تا روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه تمدید شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که از روز چهارشنبه ۱۹ آبان آغاز شده بود و قرار بود فردا یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ پایان یابد ، از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی Sanjeshp.ir تا روز چهارشنبه ۲۶ آبان تمدید شد.

 تمدید زمان انتخاب رشته محل مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با توجه به اضافه شدن رشته محل های جدید صورت گرفته است و داوطلبان می توانند این کدرشته ها را ملاحظه کنند.

مرحله تکمیل ظرفیت به رشته های بیماری های داخلی، بیماری های عفونی، کودکان، بیهوشی و طب اورژانس و با تعداد ۲۹۲ نفر ظرفیت برای این رشته ها اختصاص دارد.

‌وزارت بهداشت اعلام کرده است که ظرفیت پذیرش چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی نسبت به سال گذشته افزایش یافت و از حدود ۳۶۰۰ نفر به ۴ هزار و ۳۰۳ نفر رسید.

 پس از پایان مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان، ظرفیت برخی از رشته ها خالی مانده است که بر همین اساس مرحله تکمیل ظرفیت برای چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اجرا می شود.

 

تیتر یک
  • تحلیل فارین پالیسی از بحران اقتصادی امروز ترکیه

    اقتصادنیوز: چالش‌های اقتصادی ترکیه وارد مرحله تازه‌ای شده است. در این زمینه اکوایران، تحلیل فارین پالیسی را در این…

از دست ندهید
بلیط هواپیما