امیرعبداللهیان به وزیر بهداشت تبریک گفت

کدخبر: 455501
وزیر امور خارجه در تماس تلفنی با وزیر بهداشت انجام یکصد میلیون دُز واکسیناسیون با استفاده از تولیدات داخلی و خارجی را رکورد بزرگ دولت سیزدهم در حوزه سلامت خواند و به وی تبریک گفت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه تلفنی با عین اللهی وزیر بهداشت گفتگو کرد.

در تماس تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با بهرام عین اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزیر امور خارجه با گرامیداشت یاد و نام شهدای حوزه سلامت و درمان در کشور در دوره سخت مقابله با ویروس کرونا و همچنین با قدردانی از تلاش و مجاهدت مجدانه کادر درمان در سراسر کشور، رسیدن واکسیناسیون در سطح کشور به رقم ۱۰۰ میلیون دُز تزریق را  به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همکاران گرانقدر وی در حوزه سلامت در سراسر کشور تبریک گفت.

امیرعبداللهیان در این گفتگوی تلفنی همچنین آمادگی وزارت امور خارجه  برای استمرار همکاری نزدیک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هلال احمر کشورمان برای تامین بیشتر واکسن در دوره پیش رو و بر اساس نیازهای اعلامی از سوی حوزه درمان کشور را اعلام کرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به دستور رئیس جمهور در شروع به کار دولت به وزارتخانه های امور خارجه و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجام یکصد میلیون دُز واکسیناسیون با استفاده از تولیدات داخلی و خارجی را رکورد بزرگ دولت سیزدهم در حوزه سلامت خواند.

به گزارش فارس، عین الهی چندی پیش در اظهاراتی گفته بود:در واکسیناسیون، حجم زیادی واکسن تامین شد و اگر می‌خواستیم با نیروها و امکانات وزارت بهداشت، این کار را انجام دهیم، بیش از یکسال زمان می‌برد اما در طول چندماه در آستانه ۱۰۰ میلیون دُز واکسن تزریقی هستیم.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: قیمت طلا و نقره در معاملات دیروز روندی کاهشی داشت. با این حال بیت‌کوین توانست با تغییر مسیر به لاین صعود…

از دست ندهید
بلیط هواپیما