گلایه یک نماینده از وضعیت نامطلوب نسخه‌های الکترونیکی

کدخبر: 457113
​نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در خصوص الکترونیکی شدن نسخه‌های پزشکی اظهار کرد: این کار به درستی در البرز و کشور انجام نمی‌شود که باید خوب اجرایی شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، علیرضا عباسی، نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، عصر امروز در نشست عصر امروز با وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی که در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد، با اشاره به مشکلات استان در حوزه بهداشت و درمان، گفت: استان البرز جز محروم ترین استان ها از نظر ساختار و تجهیزات پزشکی در کشور است.

وی با بیان اینکه نظارت خوبی در مسائل پزشکی مانند آزمایشگاه‌ها وجود ندارد، بیان کرد: سرم سازی رازی در البرز یک نعمت بزرگ است،البته باید نظارتی همراه با حمایت وجود داشته باشد.

عباسی با تاکید بر مهم بودن نظارت در حوزه پزشکی، ادامه داد: چند سال پیش واکسن تاریخ گذشته در تولید شده بود که به انفصال مدیر آن منجر شد که نشان می‌دهد نظارت مهم است.

وی با اشاره به الکترونیکی شدن نسخه‌های پزشکی خاطرنشان کرد: این کار به درستی در البرز و کشور انجام نمی‌شود که باید خوب اجرایی شود.

نماینده مردم کرج در شورای اسلامی به بروسپاری‌های نادرست در قسمت ساختارهای پزشکی البرز اشاره و تصریح کرد: توریست‌درمانی هم بسیار اهمیت دارد که باید این موضوع در البرز جدی گرفته شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما