این استان فوتی کرونایی نداشت

کدخبر: ۴۵۸۰۸۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از یک روز بدون فوتی کرونا در کردستان خبر داد.
این استان فوتی کرونایی نداشت

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، فرزین رضاعی اظهار کرد: در حال حاضر 276 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌های استان افزود: سنندج 174 نفر، سقز 11 نفر، مریوان 21 نفر، قروه 11نفر، بیجار 10 نفر، کامیاران 9 نفر، دیواندره 5 نفر، بانه 31 نفر، دهگلان 2 نفر، سروآباد 2 نفر.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: تاکنون 46 بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان رضاعی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون هیچ بیمار مبتلا به کرونا در استان فوت نشده است، آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را 1893 نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد 826 نفر در سنندج، 298 نفر در سقز، 150 نفر در قروه، 100 نفر در کامیاران، 143 نفر در بانه، 91 نفر در دیواندره، 72 نفر در بیجار، 184 نفر در مریوان، 24 نفر در دهگلان و 5 نفر در سروآباد جان ‌باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده ‌اند.

دکتر رضاعی ضمن تأکید بر استفاده از ماسک و اهمیت پوشش همگانی واکسیناسیون جهت کنترل، پیشگیری از بیماری و انتقال آن به دیگران اظهار کرد: در اسرع وقت ترزیق واکسن کرونا را با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون و یا مراکز جامع خدمات سلامت انجام داده و دو نوبت آن را تکمیل نمایید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • بررسی بازار رمزارز باتکیه‌بر تحلیل آنچین و تحولات بنیادی

      اقتصادنیوز: در چند ماه اخیر بخش عمده‌ای از فعالیت رسانه‌های رمزارزی و حتی اقتصادی در سطح بین‌الملل، به پوشش اخبار…

    کارگزاری مفید