این عروس و داماد 8 میلیارد کادو دریافت کردند+ عکس

کدخبر: 459652
گاهی اوقات افراط و تفریط در بعضی از مراسم های عروسی غوغا میکند مراسم هایی که بخاطر بریز و بپاش بیش از اندازه تبدیل به سوژه خبری رسانه ها می شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از منیبان، گاهی اوقات افراط و تفریط در بعضی از مراسم های عروسی غوغا میکند مراسم هایی که بخاطر بریز و بپاش بیش از اندازه تبدیل به سوژه خبری رسانه ها می شود.

هجوم خریداران ارز به غرب تهران/ در صرافی های سعادت آباد چه خبر است؟

بازگشت خرس های بیت کوین/ رشد انفجاری رمزارز تزوس در روز سقوط بازار

سالها پیش که خبری از کرونا نبود و گرانی ها آنقدرها هم بیداد نمی‌کرد عکس هایی از یک عروسی در کردستان دست به دست چرخید که نهایت تشریفات در آن قابل مشاهده است، مراسم عروسی پسر رییس عشیره هرکی در روستای کانی سپی اشنویه، بیست و نهم مرداد در حالی برگزار شد که تعداد مهمان این عروسی به  هشت هزار نفر می رسید.

برای برگزاری این عروسی، یک کمپ در منطقه ییلاقی در زمینی  به مساحت ده هکتار با پارکینگ در سه سطح برپا شده بود.پنج اتومبیل جهت دریافت هدایا نقدی در مراسم قرار داشتند و دو طویله موقت جهت دریافت هدایای گوسفند و بز مهمانان برقرار شده بود.

عروسی-در-کردستان

این مراسم از ده صبح تا هشت عصر برگزار شد و نماینده اقلیم کردستان عراق نیز هدیه ای معادل سیصدهزار دلار(بر مبنای دلار 3400 تومانی :یک میلیارد تومان) به عروس و داماد هدیه دادند. گفته می شود کل هدایای رسیده بالغ بر هشت میلیارد تومان است

 

تیتر یک
  • سه شرکت بزرگ بازار پیشران رشد شاخص؛

    اقتصادنیوز: در اولین روز معاملاتی هفته شاخص کل بورس پایتخت بیشترین صعود در ۲ ماه اخیر را پشت سر گذاشت.

از دست ندهید
بلیط هواپیما