دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24 ساعت

کدخبر: 468407
اقتصادنیوز: به گفته سرپرست پلیس آگاهی لرستان، با اعلام وقوع یک قتل در خرم‌آباد و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، قاتل در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرپرست پلیس آگاهی لرستان از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل فراری کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالرضا رخشان امروز سه شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل فراری کمتر از ۲۴ ساعت در شهرستان خرم آباد خبر داد.

وی اظهار داشت: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در شهرستان خرم آباد و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی؛ با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده در سرلوحه کاری کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

سرپرست پلیس آگاهی لرستان ادامه داد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ بلافاصله عوامل انتظامی در محل حاضر که با بررسی میدانی و تحقیقات به عمل آمده و استفاده از همه امکانات پلیسی و اطلاعاتی در نهایت عامل جرم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات منسجم پلیسی و اطلاعاتی متهم را در مخفیگاهش در شهرستان خرم آباد دستگیر و به مقر دلالت دادند.

سرهنگ رخشان، اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده، علت و انگیزه قتل را اعتیاد برادرش به مواد مخدر عنوان کرد که در نهایت منجر به درگیری و اصابت ضربات متعدد چاقو شد و در بازرسی بدنی از وی دو تیغه چاقو خون آلود کشف شد.

وی گفت: پس از تکمیل پرونده متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار مرجع ذیصلاح قرار گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما