توضیحات سرپرست نمایندگی ایران درباره گزارش آژانس

کدخبر: 473108
محمدرضا غائبی، سرپرست نمایندگی ایران در وین، گفت: گزارش ساعاتی پیش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گزارش به‌روز رسانی معمول آژانس است که جدیدترین اطلاعات فنی در ارتباط با فعالیت‌های هسته‌ای ایران را به اطلاع اعضای این سازمان می‌رساند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرپرست نمایندگی ایران در وین با اشاره به تصمیم ایران برای تولید قطعات سانتریفیوژ در مجموعه جدیدی در سایت اصفهان به‌جای مجتمع تسای کرج، اعلام کرد: آژانس قادر خواهد بود تا موازین نظارتی خود را بر این اساس تنظیم کند.

محمدرضا غائبی، سرپرست نمایندگی ایران در وین، اظهار کرد: گزارش ساعاتی پیش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گزارش به‌روز رسانی معمول آژانس است که جدیدترین اطلاعات فنی در ارتباط با فعالیت‌های هسته‌ای ایران را به اطلاع اعضای این سازمان می‌رساند.

وی ادامه داد: بر اساس این گزارش، ایران به آژانس اطلاع داده است که قصد دارد تا تولید قطعات سانتریفیوژ را به جای مجتمع تسای کرج، در مجموعه جدیدی در اصفهان تولید کند که هنوز آغاز نشده است و آژانس نیز قادر خواهد بود تا موازین نظارتی خود را بر این اساس تنظیم نماید .هرچند اطلاعات مربوط به این نظارت نزد ایران باقی خواهد ماند و آژانس تا زمانی‌که ایران تعهدات هسته‌ای خود تحت برجام را از سر نگیرد، به آن دسترسی نخواهد داشت.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از بازار ارز، سکه و طلا؛

    اقتصادنیوز : قیمت دلار در صرافی ملی و بازار ارز متشکل امروز آرامش نسبی را تجربه کردند اما قیمت سکه و قیمت طلا بالا رفت.

از دست ندهید
فلای تودی