واکنش شدید بازیگر معروف هالیوودی به زنانه پوشی مردان!

کدخبر: 474187
اقتصادنیوز: شان پن که اخیراً فیلم Flag Day را کارگردانی و همراه دخترش دیلان پن در آن بازی کرده در واکنش به زنانه پوشی مردان گفت: فکر می‌کنم ژن‌های بزدلی زیادی وجود دارد که باعث می‌شود مردان شلوار جین شان را با دامن عوض کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزیاتو، شان پن در مصاحبه‌ای به طور غیر مستقیم گفته که «ژن بزدلی» ممکن است دلیل این باشد که بعضی مرد‌ها به جای شلوار، دامن می‌پوشند.

صحبت های جنجالی شان پن درباره زنانه پوشی مردان

 

 

به گزارش Insider، پن که اخیراً فیلم Flag Day را کارگردانی و همراه دخترش دیلان پن در آن بازی کرده اخیراً به این روزنامه بریتانیایی گفته که با به چالش کشیده شدن نقش‌های جنسیتی، «این روز‌ها رفتار مردانه کمتر دیده می‌شود.»

در این مصاحبه که با محوریت فیلم Flag Day انجام می‌شد، از پن خواسته می‌شود که بیشتر توضیح بدهد. این بازیگر ۶۱ ساله می‌گوید: «من فکر می‌کنم مرد‌ها تاحدی زنانه شده اند. زنانی بسیار قوی در زندگی من وجود دارند که فکر نمی‌کنند که مردانگی نشانه‌ی ظلم و اجحاف در حق آنهاست. فکر می‌کنم ژن‌های بزدلی زیادی وجود دارد که باعث می‌شود مردان شلوار جین شان را با دامن عوض کنند.»

صحبت های جنجالی شان پن درباره زنانه پوشی مردان

او ادامه می‌دهد: «من از آن دسته آدم‌ها هستم که فکر می‌کنند مردان در فرهنگ امریکایی به شدت زنانه شده اند. من فکر نمی‌کنم که خشن بودن یا حساس نبودن یا بی احترامی به زنان ربطی به مردانگی داشته باشد. هرگز چنین فکر نکرده ام. اما فکر نمی‌کنم که برای عادلانه رفتار کردن با زن‌ها باید یکی از آن‌ها بشویم.»

اگرچه برخی گروه‌ها به خصوص جامعه تراجنسیتی‌ها دهه هاست که رو به عدم پیروی از الگو‌های جنسیتی آورده اند، اما در سال‌های اخیر این قضیه با رو آوردن تعدادی از سلبریتی‌ها به آن بیش از پیش برجسته شده است.

صحبت های جنجالی شان پن درباره زنانه پوشی مردان

مدتی قبل هری استایلز تبدیل به اولین مردی شد که عکسش در حالی که لباسی زنانه پوشیده بود، روی جلد مجله‌ی «ووگ» رفت و در مصاحبه اش با این مجله درباره‌ی سبک سیال و منعطف خود در لباس پوشیدن و مُد سخن گفته بود.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی