توضیح سفارت روسیه در ایران درباره نقش اولیانوف در مذاکرات وین

کدخبر: 476142
سفارت روسیه در تهران به اظهارات یکی از نمایندگان پیشین مجلس و انتشار گزارشاتی درخصوص موضع روسیه و آن‌چه نقش منفی نماینده این کشور در مذاکرات وین عنوان شده واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سفارت روسیه در تهران در مطلبی به توضیحاتی در رابطه با نقش میخائیل اولیانوف، نماینده دائمی روسیه در وین در مذاکرات برجامی پرداخت.

سفارت روسیه در تهران در توییتی با اشاره به اظهارات یکی از نمایندگان پیشین مجلس و انتشار گزارشاتی  درخصوص موضع روسیه و آن‌چه نقش منفی نماینده این کشور در مذاکرات وین عنوان شده ، نوشت: « اینگونه اظهارات مطلقاً بدون پایه و بی اساس است و نشان دهنده آن است که نویسندگان این مطالب هیچ‌گونه تصوری از اینکه طرف روسی و شخص آقای اولیانوف چه تلاشهایی در جهت از سر گیری اجرای کامل  توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ می نماید، ندارند.

بر این اساس سفارت نیز خاطر نشان می سازد که چهره های رسمی ایران در سطوح مختلف از جمله جناب آقای محمدجواد ظریف در سمت وزیر امور خارجه ایران از روسیه به خاطر نقش سازنده و کمکش به پروسه مذاکراتی پیرامون دستیابی به توافقات برجام در سکوی وین، بارها علناً تشکر و قدردانی نموده اند.

سفارت به مؤلفان این مطالب ساختگی توصیه می نماید برای کسب توضیحات مفصل به وزارت امور خارجه ایران مراجعه نمایند.»

تیتر یک
  • تقویم اقتصادی بازارهای جهانی در هفته + جدول

    اقتصادنیوز: با تشدید فروش شدید سهام در آمریکا، قیمت طلا در آستانه آزمونی بزرگ قرار گرفته است.

از دست ندهید
فلای تودی