سحر قریسی با امیر تتلو به ایران برمی گردد؟

کدخبر: 477304
شایعات حاکی از آن است که سحر قریشی قصد ازدواج با امیر تتلو(مقصودلو) دارد و اگر این اتفاق رخ دهد و قریشی نیتی برای عدم بازگشت به ایران نداشته باشد پس‌ باید اینطور برداشت کنیم که سحر قریشی با تتلو به ایران برمی‌گردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پارسینه، امیر تتلو که بعد از آخرین کنسرت خود در ترکیه از حاشیه‌ها به دور بود ، اخیرا" با سلسله آهنگ‌ها و نوشته‌هایی خبر از رابطه عاشقانه خود با خانم بازیگر می‌دهد!

وقتی تتلو آهنگ «انتظار» رامنتشر کرد و در آن از «سحر» حرف زد شاید کمتر کسی حدس می‌زد شاید منظور او سحر قریشی باشد.

دوستان امیر تتلو بتازگی افشا کردند در جریان سفر سحر قریشی با تیم سریال «نیسان آبی» به ترکیه در چند ماه گذشته با امیر تتلو در شب یلدا آشنا شده است. 

امیر تتلو روز ۱ بهمن ۱۴۰۰ آهنگ جدید خود بنام «انتظار» را منتشر کرد که در قسمت رپ این موزیک چند بار به نام سحر و شهرت او اشاره می‌کند.

ماجرای امیر تتلو با سحر قریشی زمانی داغ شد که تتلو در یوتیوب خود لینک یوتیوب سحر قریشی را گذشت و گفت یوتیوب حاج خانم دنبال شود. به‌تازگی هم ویدیویی از سحر قریشی در یک ویلای خصوصی منتشر شده که شبیه به ویلای محل سکونت تتلو در کشور ترکیه است.

برخی از دوستان نزدیک تتلو، موضوع را جدی عنوان کردند و عده‌ای حتی خبر مهاجرت قریشی به ترکیه را هم مطرح کردند که بصورت رسمی تایید نشده است.

در آبان ماه سال ۹۶ خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی منتشر شد اما مدتی بعد با واکنش تند برادر قریشی این خبر تکذیب شد با این حال انتشار فیلم لو رفته از آنها در قطر و سپس عکس های دونفره آتیله ای مشخص کرد خبر کذب نبوده و این دو باهم رابطه دارند که البته به ازدواج ختم نشد.

محمدحسین فرح‌بخش کارگردان فیلم‌های سینمایی در ایران که با یحر قریشی چندین کار سینمایی مطرح کار کرده در گفت‌وگویی پیرامون این موضوع گفت:" سحر قریشی دو سه ماه قبل به من گفته بود که می خواهد ازدواج کند و من گفتم این کار را انجام ندهد اما این اعتقاد و سلیقه شخصی ست و به خودش مربوط است. تا جایی که می دانم الان فقط برای ازدواج از ایران رفته و مهاجرتی در کار نیست. او کشورش را دوست دارد و به ایران بر خواهد گشت اما اینکه آنجا چه اتفاقی خواهد افتاد الله اعلم! به او پیغام دادم کشور ، نظام و اعتقاداتش را فراموش نکند."

شایعات حاکی از آن است که سحر قریشی قصد ازدواج با امیر تتلو(مقصودلو) دارد و اگر این اتفاق رخ دهد و قریشی نیتی برای عدم بازگشت به ایران نداشته باشد پس‌ باید اینطور برداشت کنیم که سحر قریشی با تتلو به ایران برمی‌گردند.

گفتنی است سحر قریشی این روزها مشغول بازی در سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی است که از پلتفرم فیلیمو در حال پخش است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی