دستگیری سارقان طلا و جواهرات منزل در ورامین

کدخبر: 477357
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی قرچک خبر از شناسایی و دستگیری سارقان طلا و جواهراتِ یک منزل خبر داد که این سارقان یک آقا و یک خانم بودند که با طرح نقشه و دوستی با خانم مالباخته، موفق به سرقت از منزل وی شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، فرمانده انتظامی قرچک از دستگیری ۲ سارق طلا و جواهرات منزل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نجم الدین مرادی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری سارقان به عنف در قرچک خبر داد و اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد سرقت طلا و جواهرات از یک منزل در شهرستان قرچک بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات مالباخته موفق شدند ۲ نفر سارق مورد نظر را شناسایی کنند، افزود: مأموران بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفای این افراد اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

فرمانده انتظامی قرچک بیان داشت: شیوه و شگرد سارقان که یک آقا و یک خانم هستند به این ترتیب بود که سارق خانم با طرح نقشه و دوستی با خانم مالباخته و جلب اعتماد وی به منزل او نفوذ کرده و بعد از ساعاتی به بهانه خرید از منزل خارج شده و با باز گذاشتن درب منزل، سارق آقا به داخل منزل رفته و طلاهای مالباخته را به سرقت برده است.

مرادی با اشاره به اینکه ارزش طلا و جواهرات سرقت شده توسط کارشناسان امر یک میلیارد ریال برآورد شده است عنوان داشت: در بازرسی از محل اختفای متهمان اقلام مسروقه کشف و با هماهنگی مقام قضائی به مالباخته تحویل و نهایتاً متهمان نیز برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه حفاظت از جان و مال شهروندان و همچنین برخورد قاطع با سارقان و مخلان نظم و امنیت به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد، یاد آور شد: شهروندان عزیز ضمن رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی