سرکرده جدید داعش معرفی شد

کدخبر: 481983
گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای سرکرده جدید خود را معرفی کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، گروه تروریستی داعش شامگاه امروز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای، هلاکت سرکرده پیشن خود «ابو ابراهیم القرشی» را تأیید کرد.

شبکه خبری المیادین ضمن نقل این بیانیه گزارش داد که  این گروه تروریستی «ابو الحسن الهاشمی القرشی» را به عنوان سرکرده جدید خود معرفی کرده است.

داعش با انتشار یک فایل صوتی که توسط ابو عمر المهاجر سخنگوی این گروه منتشر شد، ضمن اذعان به وضعیت نابسامان این گروه در کشورهای مختلف، به حمله عناصر این گروه به زندان «غویران» در استان الحسکه در شمال شرق سوریه اشاره کرد و مدعی شد که فرار این عناصر، یک «حماسه» بوده است.

 در این حمله ساختگی که با حمایت مستقیم نظامیان تروریست آمریکایی صورت گرفت، شماری از سرکرده‌های ارشد داعش توسط آمریکاییها از زندان فراری داده شدند. منابع رسانه‌ای گفتند که در جریان حمایت آمریکا، دستکم 750 عنصر برجسته داعش فراری داده شدند.

در همین ارتباط، منابع عراقی چهاردهم بهمن ماه گذشته خبر دادند که سازمان اطلاعات این کشور در عملیات ترور القرشی مشارکت داشته است.

این در حالی است که پیش از این «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا گفته بود که نظامیان این کشور سرکرده جدید داعش را در سوریه از پای درآورده‌اند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی