هشدار؛ شرایط هوای سرپل‌ذهاب بحرانی شد

کدخبر: 488294
اقتصادنیوز: بر اساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های پایش کیفی هوا در استان کرمانشاه، عدد شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در ایستگاه سرپل‌ذهاب ۵۰۰ بوده و کیفیت هوای این شهرستان در شرایط بحرانی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرپرست محیط زیست استان کرمانشاه با اعلام وضعیت هشدار برای کرمانشاه و قصرشیرین، از شرایط بحرانی وضعیت هوای سرپل ذهاب خبر داد.

احد جلیلیان اظهار کرد: بر اساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های پایش کیفی هوا در استان کرمانشاه، عدد شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در ایستگاه سرپل‌ذهاب ۵۰۰ بوده و کیفیت هوای این شهرستان در شرایط بحرانی است.

وی با اشاره به عدد شاخص لحظه‌ای در ایستگاه قصرشیرین، افزود: عدد شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در قصرشیرین ۱۹۱ بوده که نشان‌دهنده سطح هشدار کیفیت هوا در این شهرستان است.

سرپرست محیط‌زیست کرمانشاه تصریح کرد: شاخص لحظه‌ای کیفیت هوا در ایستگاه زیبا پارک کرمانشاه ۱۰۰ بوده به مرز ناسالم بودن رسیده است و به نظر می‌رسد در ساعات آینده این عدد بیشتر شود.

جلیلیان خاطرنشان کرد: عدد شاخص لحظه‌ای در ایستگاه اسلام‌آبادغرب ۸۹، شهرداری مرکزی ۸۰ و کنگاور ۸۰ گزارش شده که در شرایط استاندارد قرار دارند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی