ترافیک سنگین در محور چالوس

کدخبر: 492543
سردار سید تیمور حسینی گفت: در آزادراه تهران- شمال به دلیل تنگی معابر در برخی نقاط مثل ورودی چالوس حجم بار ترافیکی زیادی وجود دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، سردار سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در خبر ساعت ۱۴ سیما با بیان اینکه بیشترین ترافیک را در جاده‌های چالوس و هراز داریم؛ گفت: به ویژه محور چالوس ترافیک سنگینی را از شب گذشته شاهد بودیم. ترافیک البته در بیشتر نقاط چالوس روان است اما در آزادراه تهران- شمال به دلیل تنگی معابر در برخی نقاط مثل ورودی چالوس حجم بار ترافیکی زیادی وجود دارد.

جانشین رئیس پلیس راهور افزود: هموطنانی که قصد عزیمت به شمال کشور از طریق جاده چالوس را دارند به نظرم اگر جاده هراز و یا آزادراه تهران – قزوین- رشت را انتخاب کنند بهتر و سریع‌تر می‌توانند خود را به مقصد برسانند.

سردار حسینی اظهار کرد: همه همکاران ما از شب گذشته در تلاش هستند که بتوانند شرایط مناسبی را برای تردد هموطنان عزیز در محورهای مختلف کشور به ویژه محورهای منتهی به شهرهای زیارتی یا استان‌های شمالی فراهم کنند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا ابراز امیدواری کرد بار ترافیک دپو شده در آزادراه تهران – شمال سریع‌تر تخلیه شود و هموطنان زودتر به مقاصد خود برسند.

تیتر یک
  • در نظرسنجی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تحلیلگران کیتکونیوز به آینده طلا در هفته جاری خوش‌بین هستند و پیش‌بینی می‌کنند این فلز گرانبها شاهد افزایش…

از دست ندهید
فلای تودی