خبر خوب از کنترل شیوع کرونا در ایران/ آمار مرگ و میر نزولی شد

کدخبر: 494257
اقتصادنیوز: معاون وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر آمار مرگ و میر در اثر ابتلاء به ویروس کرمان در کشورمان نزولی شده است این در حالیست که در بسیاری کشورهای دیگر همچنان این آمار بالاست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، معاون وزیر بهداشت از نزولی شدن آمار مرگ و میر بر اثر ابتلاء به کرونا در کشور خبر داد.

سعید کریمی ظهر سه شنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به کنترل شیوع کرونا در ایران اظهار کرد: کرونا در اثر عنایت خدا و همکاری تمامی ارگان‌ها در کشور کنترل شده است.

کریمی ادامه داد: در حال حاضر آمار مرگ و میر در اثر ابتلاء به ویروس کرمان در کشورمان نزولی شده است این در حالیست که در بسیاری کشورهای دیگر همچنان این آمار بالاست.

وی گفت: در کشور ما اتباع خارجی هم واکسن کرونا را دریافت کردند و شعار وزارت بهداشت «عدالت و تعالی» است.

کریمی در خصوص بیمه چنین گفت: ۵ میلیون نفر از دهک‌های کمتر برخوردار جامعه تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

وی نوید برنامه خوبی را برای بیماران خاص و صعب العلاج داد و افزود: طرح‌های خوبی در وزارتخانه در دستور کار قرار دارد.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: کرمان از جمله پیشرفته‌ترین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به شمار می‌رود.

در این آئین ضمن تقدیر از خدمات حمیدرضا رشیدی نژاد «رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی کرمان» مهدی احمدی نژاد به عنوان «سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمان» معرفی شد.

تیتر یک
  • ضعف دلار ادامه پیدا می‌کند؟

    اقتصادنیوز: به گفته بسیاری از تحلیلگران، بزرگترین عامل محرک حرکت صعودی طلا، در روزهای اخیر روند نزولی شاخص دلار آمریکا …

از دست ندهید
فلای تودی