نماینده مردم ساری در مجلس گفت:

وزیر صمت ناکارآمداست/چراطرح استیضاح فاطمی امین اعلام وصول نمیشود؟

کدخبر: 495990
نماینده مردم ساری در مجلس گفت: دلایل ناکارآمدی وزیر صمت کاملاً مشخص است و سوال ما از هیئت رئیسه مجلس آن است که چرا طرح استیضاح این وزیر را اعلام وصول نمی‌کند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از   مهر، علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه) مجلس طی تذکر شفاهی اظهار داشت: در ماده ۲۲۱ آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی درباره استیضاح وزرا آمده «در صورتی که درخواست استیضاح وزیری بیش از ۱۰ امضا در مجلس داشته باشد، باید بلافاصله در صحن مجلس اعلام وصول شده و مورد رسیدگی قرار گیرد».

وی ادامه داد: سوال بنده آن است که چرا استیضاح برخی از وزرا از جمله وزیر صمت در مجلس اعلام وصول نمی‌شود؟ سه ماه است که نمایندگان طرح استیضاح فاطمی‌امین را به هیئت رئیسه ارائه داده‌اند اما هنوز این موضوع اعلام وصول نشده و در هیئت رسیده مانده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس باید به وظایف نظارتی خود عمل کند و نمایندگان به هیچ وجه از حقوق ملت ایران به دلیل گرانی خودرو و اوضاع اسفبار اقتصادی کوتاه نمی‌آیند. دلایل ناکارآمدی وزیر صمت کاملاً مشخص است اما نمی‌دانیم که هیئت رئیسه مجلس چرا طرح استیضاح وی را اعلام وصول نمی‌کند؟

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: بنده موضوع حقوق کارگران دولت را پیگیری می‌کنم و از هیئت رئیسه مجلس هم می‌خواهم این موضوع را با جدیت دنبال کند.

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پرتیراژهای ایران خودرو و سایپا امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و…

از دست ندهید