قالیباف پیام جدید صادر کرد

کدخبر: 507159
رییس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه به روسای مجالس کشورهای اسلامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  محمدباقر قالیباف در پیام‌هایی جداگانه به روسای مجالس کشورهای اسلامی و برخی شخصیت‌های دینی و سیاسی جهان اسلام، فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

 در پیام رییس مجلس شورای اسلامی آمده است: صمیمانه‌ترین مراتب تبریک و تهنیت اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، پذیرا باشید.

قالیباف افزود: عید سعید قربان جلوه باشکوه به مسلخ بردن تعلقات دنیوی، تعبد و اطاعت برابر ذات اقدس احدیت، نماد وحدت و همبستگی مسلمانان با هر نژاد، آئین و قومیتی است. امیدوارم به برکت این روز بزرگ، شاهد استقرار صلح و امنیت پایدار در همه سرزمین‌های اسلامی و تحکیم دوستی و برادری میان مسلمانان باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم همفکری و گفت‌وگوهای نمایندگان پارلمان‌ها می‌تواند در حل مشکلات موجود جهان اسلام مؤثر افتد و در این راستا بر آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تقویت و توسعه روابط دوستانه فیمابین تآکید می‌کنم.

رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با اغتنام از فرصت؛ از درگاه خداوند منان سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی، سربلندی و عزت نمایندگان پارلمان، دولت و ملت کشورتان را مسالت می‌کنم.

تیتر یک
از دست ندهید