رقم درخواستی پورتو برای فروش مهدی طارمی فاش شد

کدخبر: 507571
موضع پورتو برای طارمی حفظ این بازیکن است ولی رسانه مرکاتو آزول مدعی شده که با قیمت بالا ستاره ایرانی به فروش خواهد رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین رسانه مرکاتو آزول در خبری اعلام کرد که میلان برای خرید طارمی دوباره تلاش خواهد کرد و پورتو با یک شرط این مسئله را خواهد پذیرفت.

مرکاتو آزول نوشت: میلان مذاکرات خود برای جذب مهدی طارمی را دوباره آغاز کرد ولی هیچ موفقیتی تاکنون رخ نداده است. باشگاه ایتالیایی اخیرا برای جذب مهاجم ایرانی تلاش کرد ولی پورتو تنها مذاکره را با قیمت بالا آغاز می‌کند.

باشگاه پورتو در سال ۲۰۲۲ ، ۳ بازیکن مهم و تاثیرگذار خود را به تیم‌های دیگر منتقل کرد. لوئیز دیاز در ابتدا راهی لیورپول شد و در ادامه فابیو ویرا به آرسنال رسید و ویتینیا به خرید جدید پاری سن ژرمن لقب گرفت.

پس از رفتن این ۳ ستاره مهم، کونسیسائو رسماً از باشگاه پورتو درخواست کرد که به هیچ وجه با فروش ۳ بازیکن به نام‌های طارمی، اوانیلسون و تونی مارتینز موافقت نکنند زیرا این ۳ بازیکن باید در پورتو بمانند.

موضع پورتو برای طارمی حفظ این بازیکن است ولی رسانه مرکاتو آزول مدعی شده که با قیمت بالا ستاره ایرانی به فروش خواهد رسید.

رسانه پرتغالی نوشت: احساس می‌شود که پورتو برای فروش طارمی با پیشنهادی نزدیک به ۲۰ میلیون یورو موافقت خواهد کرد.

شرط پورتو برای فروش طارمی به میلان/عکس

 

تیتر یک
  • تقویم اقتصادی بازارهای جهانی در هفته + جدول

    اقتصادنیوز: این هفته تحلیل‌گران بازارهای جهانی در انتظار انتشار آمار جدید تورم در ایالات متحده هستند تا بر پایه آن…

از دست ندهید
فلای تودی