پلمب یکی از مجموعه‌های ایران مال بعد از انتشار یک فیلم

کدخبر: 508880
سرهنگ نادر مرادی گفت: پس از انتشار فیلمی از مجموعه ایران مال در فضای مجازی که در آن آقایان و بانوان به صورت مختلط در حال انجام حرکات ورزشی بودند موضوع در دستور کار معاونت نظارت بر اماکن عمومی پاوا فاتب قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از پلمب یکی از مجموعه‌های ایران مال در تهران خبر داد.

 سرهنگ نادر مرادی اظهار داشت: پس از انتشار فیلمی از مجموعه ایران مال در فضای مجازی که در آن آقایان و بانوان به صورت مختلط در حال انجام حرکات ورزشی بودند موضوع در دستور کار معاونت نظارت بر اماکن عمومی پاوا فاتب قرار گرفت.

وی ادامه داد: به همین منظور ضمن هماهنگی با سازمان ورزش و جوانان بدون درنگ در همان روز به محل اعزام و واحدهای باشگاه بیلیارد لوتوس و بولینگ گلکسی راسا پلمب شد.

فیلمی از مجتمع ایران‌ مال در فضای مجازی پخش شد که در آن تعدادی زن و مرد با پوشش نامناسب و به صورت مختلط اقدام به ورزش یوگا می‌کردند.

ایران مال یا بازار بزرگ ایران در منطقه ۲۲ تهران یکی از مراکز تجاری مهم کشور است که شامل مراکز خرید، شهربازی، پردیس سینمایی، مجموعه ورزشی و هتل است.

تیتر یک
  • بررسی بازار طلا و سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی قیمت سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱ نشان می دهد که این فلز گران بها در محدوده ۱۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان…

از دست ندهید
فلای تودی