رانش هولناک زمین در امامزاده داود/ چند نفر مصدوم شدند؟+تصاویر

کدخبر: 511193
​ اقتصادنیوز: سخنگوی اورژانس کشور از وقوع رانش زمین در محدوده امامزاده داوود و مصدومیت ۶ نفر خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مجتبی خالدی گفت: ساعت ۱:۳۵ دقیقه بود که فردی با سامانه ۱۱۵ تماس گرفت و اعلام کرد که در محدوده امامزاده داوود سیل آمده است.

وی با اشاره به اینکه تلفن همراه به یکباره قطع می‌شود، گفت: تکنسین‌های اورژانس همان چند کلمه را به عنوان یک خبر موثق دانستند و سریعاً به محل اعزام شدند.

رانش زمین در امامزاده داود و مصدومیت ۶ نفر/ اعزام ۷ آمبولانس

سخنگوی اورژانس بیان کرد: سریعاً معاون عملیات اورژانس کشور به همراه ۴ آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل امامزاده داود اعزام شدند و مشاهده کردند مسیر تا امامزاده داود باز است و مشکلی نیست.

خالدی ادامه داد: اما در خود محدوده امامزاده داود رانش زمین اتفاق افتاده است و گل و لای ناشی از سیلاب در محوطه امامزاده داود پخش شده و تعدادی از ماشین‌ها زیر گل و لای هستند.

سخنگوی اورژانس کشور بیان کرد: ۶ مصدوم بدحال توسط تکنسین‌های اورژانس به داخل آمبولانس‌ها منتقل شدند تا درمان‌های اولیه را دریافت کنند.

رانش زمین در امامزاده داود و مصدومیت ۶ نفر/ اعزام ۷ آمبولانس

وی با اشاره به اینکه احتمال افزایش مصدومان وجود دارد، گفت: ۳ آمبولانس دیگر به محل اعزام شد و تیم‌های عملیات مدیریت بحران و تیم جست و جو و نجات آتش نشانی به محل اعزام شدند.

خالدی با اشاره به اینکه افراد حاضر در محل بیان می‌کنند که اقوام آنها مفقود هستند، تصریح کرد: اورژانس هوایی البرز در حالت آماده باش قرار دارد تا با روشنایی هوا بتواند عملیات را آغاز کند.

وی در پایان با اشاره به اینکه شرایط محل حضور تیم‌های امداد و نجات و جست و جو را طلب می‌کند، خاطرنشان کرد: بیمارستان‌های شهدای تجریش و حضرت رسول (ص) به عنوان نزدیک‌ترین بیمارستان‌ها در حالت آماده باش هستند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی