تغییر تاریخ مصرف و تولید کالاها بازی با جان مردم است

کدخبر: 512389
محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در تذکری گفت: لازم است از مواضع اصولی و مقاومت وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی در برابر زیاده خواهی های غرب به ویژه آمریکا تشکر کنم ان شاءالله نتیجه خواهد داد. ما به همه تعهدات برجامی عمل کردیم؛ بدانید هرچه جلوی حکومت های قلدر و افراد زورگو کوتاه بیاییم گستاخ تر خواهند شد، محکم بایستید خداوند هم یاری خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نماینده بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم گران فروشی و کیفیت نامطلوب کالاها را تحمل می کنند اما تغییر تاریخ مصرف و تولید کالاها بازی با جان مردم است.

محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در تذکری گفت: لازم است از مواضع اصولی و مقاومت وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی در برابر زیاده خواهی های غرب به ویژه آمریکا تشکر کنم ان شاءالله نتیجه خواهد داد. ما به  همه تعهدات برجامی عمل کردیم؛ بدانید هرچه جلوی حکومت های قلدر و افراد زورگو کوتاه بیاییم گستاخ تر خواهند شد، محکم بایستید خداوند هم یاری خواهد کرد.

وی اضافه کرد: اگر همه جناح ها و گروه ها تدبیر می کردند که سیاست های جهانی تغییر کند نمی توانستند اما یک حرکت روسیه اوضاع را به نفع کشورهای مظلوم از جمله ایران تغییر داد. باید به خداوند بزرگ تکیه و مشکلات داخلی و ضعف های خود را برطرف کنیم.

صباغیان در تذکری دیگر گفت: مردم گران فروشی و کیفیت نامطلوب کالاها را تحمل می کنند اما تغییر تاریخ مصرف و تولید کالاها بازی با جان مردم است.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی + نمودار

    اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین پس از ناکامی در حفظ نقطه قیمتی ۲۵هزار دلار، حدود ۲ درصد کاهش ارزش داشت.

از دست ندهید
فلای تودی