رکوردی که سادیو مانه در بایرن مونیخ زد

کدخبر: 513211
سادیو مانه نخستین بازیکن بایرن در یک دهه اخیراست که در دو بازی ابتدایی رسمی خود با پیراهن این تیم موفق به گلزنی شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا مهاجم ساحل عاجی بایرن مونیخ با گلزنی در دیدار برابر فرانکفورت به نخستین خرید باواریای‌ها در یک دهه اخیر تبدیل شد که در دو بازی پیاپی خود با پیراهن بایرن موفق به گلزنی می‌شود.

بایرن مونیخ فصل جدید رقابت های بوندسلیگا را مقتدرانه آغاز کرد و با نتیجه ۶ بر یک آینتراخت فرانکفورت را در هم کوبید.

سادیو مانه خرید جدید بایرن دراین بازی موفق به گلزنی شد. او گل سوم بایرن را به ثمر رساند تا نشان دهد که خرید خوبی برای این تیم بوده است.

شبکه آماری اوبتا اعلام کرد که سادیو مانه نخستین بازیکن بایرن در یک دهه اخیراست که در دو بازی ابتدایی رسمی خود با پیراهن این تیم موفق به گلزنی شده است.

مانه در دیدار سوپر جام هم یکی از گل های بایرن را به ثمر رساند تا در قهرمانی این تیم نقش داشته باشد.

ماریو مانژوکیچ کروات هم در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ توانسته بود که در دو بازی ابتدایی خود با پیراهن بایرن گلزنی کند که مانه این رکورد او را شکست.

این بازیکن ساحل عاجی بعد از روزهای درخشانی که در لیگ برتر انگلیس و با پیراهن لیورپول داشت تصمیم گرفت که راهی بایرن مونیخ شود. او نشان داده است که در بایرن می تواند جای خالی لواندوفسکی را پر کند. فعلا که خط حمله بایرن نمایش خیره کننده داشته است چرا که در دو بازی برابر لایپزیگ در سوپر جام و فرانکفورت در هفته نخست بوندسلیگا ۱۱ گل به ثمر رسانده است تا جای خالی لواندوفسکی احساس نشود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی