ترکیب تیم ملی ایران مقابل ولز اعلام شد

کدخبر: ۵۳۷۰۷۵
کارلوس کی روش ترکیب تیم ملی ایران برای بازی با ولز را مشخص کرد.
ترکیب تیم ملی ایران مقابل ولز اعلام شد

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ورزش سه، تیم ملی ایران در دومین دیدار خود برابر ولز قرار خواهد گرفت. کارلوس کی روش در این بازی این ترکیب را برابر حریف به میدان خواهد فرستاد:

سیدحسین حسینی

احسان حاج صفی

میلاد محمدی

سعید عزت‌اللهی

مرتضی پورعلی‌گنجی

مهدی طارمی

علی قلی‌زاده

مجید حسینی

سردار آزمون

احمد نورالهی

رامین رضاییان

سرمربی تیم ملی در شرایطی که علیرضا بیرانوند را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، سیدحسین حسینی را به عنوان گلر تیم در این بازی به میدان فرستاده است. این در حالیست که نسبت به بازی اول، ر امین رضاییان، علی قلی زاده، سردار آزمون و سعید عزت اللهی چهار تغییر دیگر ترکیب تیم نسبت به بازی اول هستند.

زوج قلب دفاعی تیم ملی در این بازی را مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی شکل داده اند و نسبت به بازی قبلی که با سه مدافع مرکزی به میدان رفته‌ بودیم، این بزرگترین تغییر تاکتیکی تیم ملی محسوب می‌شود.

در سمت چپ بار دیگر میلاد محمدی در ترکیب حاضر شده و در سمت راست اما با نیمکت نشین شدن صادق محرمی، رامین رضاییان به ترکیب بازگشت و دومین حضور خود در جام جهانی را بعد از تجربه بازی در روسیه، پشت سر خواهد گذاشت.

در خط میانی نیز زوج سعید عزت اللهی در کنار احمد نوراللهی به کار گرفته شده و احسان حاج صفی به عنوان وینگر چپ و علی قلی زاده نیز در سمت راست جانشین علیرضا جهانبخش شده است.

در خط حمله نیز زوج سردار آزمون و مهدی طارمی نیز به عنوان مهاجم در این بازی برابر ولز قرار خواهند گرفت و امیدواری ایران برای دستیابی به گل محسوب می‌شوند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید