یک بام و دو هوای روزنامه کیهان درباره تیم ملی/ تیم ملی با خباثت نابرادرانِ وطن‌فروش جنگید

کدخبر: ۵۳۸۴۱۹
روزنامه کیهان بعد از باخت تیم ملی ایران از آمریکا واکنش متفاوت تری از خود نشان داد. حمایت کیهان از تیم ملی در حالی است که این روزنامه بعد از بازی ایران با ولز، این تیم را بی غیرت خواند و بعدا مجبورشد عذرخواهی کند.
یک بام و دو هوای  روزنامه کیهان درباره تیم ملی/ تیم ملی با خباثت نابرادرانِ وطن‌فروش جنگید

به گزارش اقتصادنیوز ،کیهان نوشت:در تاریخ جام جهانی، کم سابقه یا بی‌سابقه است که کسانی به دشمنان تاریخی یک ملت پناه ببرند، حمایت‌های انبوه سیاسی و رسانه‌ای بگیرند و با پروپاگاندای سنگین، خواستار حذف تیم ملی آن کشور از جام جهانی شوند!

یا در حالی که بازیکنان همه تیم‌ها (شرقی و غربی، آمریکایی و اروپایی و آسیایی و آفریقایی، با انواع نظام‌های سیاسی) طبق پروتکل جاری جام‌جهانی، سرود ملی می‌خوانند تا با قدرت روحی بیشتر به مصاف حریفان بروند، به دودستگی در تیم ایران دامن‌بزنند و برخی بازیکنان را از خواندن سرود ملی در بازی اول بازدارند!

پدر حسین رونقی: درباره بیماری پسرم اغراق نشده؛ حالش واقعا خوب نیست

یا مثلا همان رسانه‌های بی‌رگ و ریشه‌ای که گردانندگان‌شان، غرق مبتذل‌ترین شیوه‌های شادی و عیاشی و هرزگی در غرب هستند، شادی را از مردم‌شان دریغ کنند، و خواستار خوشحالی در صورت باخت تیم ملی، و عدم شادمانی و احساس سوگواری در صورت پیروزی تیم ملی (مثلا مقابل تیم قدرتمند ولز) شوند!

واکنش جمهوری‌اسلامی به بیانیه جمعی از اساتید حوزه: غیراخلاقی است که عده دیگری از حوزویان را ضدانقلاب سکولار می خوانید

تیم ملی ما در کنار همه مشکلات مجبور شد با این خباثت نابرادرانِ وطن‌فروش بجنگد؛ نابرادرانی که «چند دهم یک درصد» ملت بزرگ ما هم نمی‌شوند، اما با پشتیبانی سیاسی، اقتصادی، و رسانه‌ای جبهه‌ای متشکل از آمریکا، انگلیس، اسرائیل و سعودی (و برخی منافقین دو دوزه‌باز در داخل)، هیاهوی بسیار دارند و مأمورند تا برای تضعیف ایران قدرتمند، به تفرقه و دودستگی میان ملت ما دامن بزنند.

اطلاعات به مسئولان کشور: اگر کاری نمی کنید چرا حقوق می گیرید؟ /قرار است از سیاره ای دیگر بیایند و مشکلات را حل کنند؟

این جملات منتشر شده در کیهان در حمایت از تیم ملی در حالی است که این روزنامه بعد از بازی ایران با ولز، این تیم را بی غیرت خواند و بعدا مجبورشد عذرخواهی کند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی