جزئیات تغییر ساعت فعالیت مدارس در این استان

کدخبر: ۵۵۱۳۸۲
مهدی جلیلی اظهار کرد: نظر به نامه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری همدان و به منظور بهره مندی دانش آموزان از ساعت آموزشی از روز شنبه ۸ بهمن‌ماه ساعت شروع فعالیت مدارس در سطح استان از ساعت ۸:۱۵ خواهد بود.
جزئیات تغییر ساعت فعالیت مدارس در این استان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تغییر ساعت شروع فعالیت مدارس استان خبر داد و جزئیات آن را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مهدی جلیلی اظهار کرد: نظر به نامه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری همدان و به منظور بهره مندی دانش آموزان از ساعت آموزشی از روز شنبه ۸ بهمن‌ماه ساعت شروع فعالیت مدارس در سطح استان از ساعت ۸:۱۵ خواهد بود.

جلیلی تصریح کرد: ساعت آموزش در مدارس ابتدایی در نوبت صبح از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۲:۳۵ و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۷:۲۰ خواهد بود.

وی ادامه داد: ساعت آموزش در مدارس دوره اول متوسطه نوبت صبح از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۲:۳۵ و دوره دوم متوسطه از ۸:۱۵ تا ۱۴:۲۰ و همچنین مدارس متوسطه اول در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۷:۲۰ دقیقه می‌باشد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، مطرح کرد: زمان فعالیت تمامی مراکز پیش دبستانی در نوبت صبح از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۱:۴۵ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۶:۳۰ خواهد بود.

تیتر یک
  • وضعیت متغیرهای کلان در ۱۴۰۱

    در نخستین ماه ۱۴۰۱، رشد ماهانه نقدینگی در کشور منی بود. این رویه اما در ادامه ثباتی نداشته و رفته رفته بر سرعت ماهانه…

از دست ندهید
کارگزاری مفید