خط ۶ مترو در این تاریخ تعطیل است

کدخبر: ۵۵۵۷۴۳
شرکت راه‌آهن شهرى تهران و حومه (مترو) با صدور اطلاعیه‌ای از تعطیلی یک روزه خط ۶ در تاریخ ۲۸ بهمن سال جارى به منظورآماده‌سازى مقدمات افتتاح بخش میانى این خط (حدفاصل ایستگاه تربیت مدرس تا ایستگاه میدان امام حسین(ع)) خبر داد.
خط ۶ مترو در این تاریخ تعطیل است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، شرکت متروی تهران با صدور اطلاعیه‌ای از تعطیلی یک روزه خط ۶ در تاریخ ۲۸ بهمن سال جارى به منظورآماده‌سازى مقدمات افتتاح بخش میانى این خط خبر داد.

شرکت راه‌آهن شهرى تهران و حومه (مترو) با صدور اطلاعیه‌ای از تعطیلی یک روزه خط ۶ در تاریخ ۲۸ بهمن سال جارى به منظورآماده‌سازى مقدمات افتتاح بخش میانى این خط (حدفاصل ایستگاه تربیت مدرس تا ایستگاه میدان امام حسین(ع)) خبر داد. 

در اطلاعیه شرکت متروی تهران آمده است:

«شرکت راه‌آهن شهرى تهران و حومه (مترو) به منظور آماده‌سازى مقدمات افتتاح بخش میانى خط ۶ مترو (حد فاصل ایستگاه تربیت مدرس تا ایستگاه میدان امام حسین(ع)) الزام به جمع‌آورى سکوهاى موقت فلزى در ایستگاه میدان امام حسین (ع) و ایستگاه تربیت مدرس دارد. همچنین به منظور ارتقاء پایدارى نیروى برق، مى‌بایست اتصال کابل‌هاى پست برق در محدوده ایستگاه کیانشهر برقرار شود.

لذا ضمن هماهنگى‌هاى به عمل آمده با شرکت بهره‌بردارى راه‌آهن شهرى تهران و حومه جهت تعطیلى یکروزه خط ۶ مترو در تاریخ ۲۸ بهمن ماه سال جارى به منظور انجام اقدامات یاد شده، شرکت مترو تهران مراتب عذرخواهى خود از کلیه شهروندان و مسافران گرامى که امکان تردد و جابجایى خود را از طریق این خط از دست مى‌دهند، اعلام مى‌دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی