ایلان ماسک زیر قولش زد/ادامه دار شدن اخراج کارمندان توییتر

کدخبر: ۵۵۷۲۵۹
مدیرعامل جدید توییتر حداقل سه دور اخراج را به انجام رسانده است. این اتفاق به‌رغم قول او مبنی بر عدم انجام اینکار پس از دور اخراج های بی رحمانه در ماه نوامبر رخ داد که دو سوم از 7هزار و500 کارمند این پلتفرم را تحت تأثیر قرار داد.
ایلان ماسک زیر قولش زد/ادامه دار شدن اخراج کارمندان توییتر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، به رغم وعده ایلان ماسک، اخراج کارمندان توییتر همچنان ادامه دارد و این شرکت طی هفته گذشته باز هم تعدادی از کارمندان خود را برای کمک به کاهش هزینه ها اخراج کرده است.

ایلان ماسک همچنان کارمندان توییتر را اخراج می‌کند؛ در هفته گذشته ده‌ها فرد در بخش‌های مهندسی و فروش، از جمله یکی از مدیران گزارش‌دهی مستقیم ماسک که مهندسی کسب‌وکار تبلیغات توییتر را مدیریت می‌کرد، اخراج شدند.

به گفته وبگاه ورج، این بدان معناست که مدیرعامل جدید توییتر حداقل سه دور اخراج را به انجام رسانده است. این اتفاق به‌رغم قول او مبنی بر عدم انجام اینکار پس از  دور اخراج های بی رحمانه در ماه نوامبر رخ داد که دو سوم از 7هزار و500 کارمند این پلتفرم را تحت تأثیر قرار داد.

ماسک در جلسه ای با کارمندان خود ادعا کرده بود که توییتر اکنون فعالانه برای موقعیت هایی در زمینه مهندسی و فروش استخدام خواهد داشت؛ او همچنین از کارکنان خواست تا نامزدهای احتمالی را معرفی کنند. با این حال، ماسک هر از چند گاهی کارکنان خود را اخراج می کند.

توییتر همچنین دو دفتر از سه دفتر خود در هند را تعطیل کرده و کارمندان خود را به عنوان بخشی از ماموریت ایلان ماسک برای کاهش هزینه‌ها و سودآور کردن خدمات شبکه‌های اجتماعی، رد کرده است.

تیتر یک
  • تلاطمات ارزی در مختصات اقتصاد ایران

    اقتصادنیوز: ساساً چرا دینامیکِ اقتصاد ایران تا این حد وابسته به تغییرات نرخ ارز شده است؟ پاسخ به این سوال را باید در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید