مسمومیت سریالی دانش‌آموزان در کهگیلویه و بویراحمد/ 280 دانش آموز درگیر شدند

کدخبر: ۵۵۹۸۹۰
​ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سه روز اخیر ۲۸۰ دانش آموز در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله یاسوج، سی سخت، دهدشت، گچساران و لیکک دچار مسمومیت شدند
مسمومیت  سریالی دانش‌آموزان در کهگیلویه و بویراحمد/ 280 دانش آموز درگیر شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دکتر محمود شهامت در خصوص جزئیات این خبر گفت: امروز -سه‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱- نیز وقوع مسمومیت در برخی مدارس دخترانه در شهرهای یاسوج و گچساران گزارش شد.

وی افزود: طی امروز ۴۳ دانش آموز دختر دچار مسمومیت شده که ۳۹ دانش آموز در سه مدرسه "علوی"، "آرمیتا"و" الزهرا "یاسوج و ۴ دانش آموز در گچساران توسط فوریت‌های پزشکی به بیمارستان ارجاع داده شدند که هم اکنون همه این تعداد بستری هستند.

حمله شیمیایی به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صحت دارد؟ +تصاویر

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دانش آموزان بستری دیروز و پریروز، به استثنای ۷ نفر از دانش آموزان دچار مسمومیت دیروز که دارای بیماری زمینه ای بودند، همه ترخیص شدند.

شهامت تصریح کرد: طی سه روز اخیر  ۲۸۰ دانش آموز در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله یاسوج، سی سخت، دهدشت، گچساران و لیکک دچار مسمومیت شدند که از این تعداد ۲۶ نفر روز یکشنبه ۱۴ اسفند در شهرهای یاسوج و سی سخت، ۲۱۱ نفر طی دیروز دوشنبه در شهرهای یاسوج، دهدشت، گچساران و لیکک و امروز سه شنبه نیز ۴۳ نفر دختر در مدارس شهرهای یاسوج و گچساران بودند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید